Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Doğum günü partisi

1 Ekim 2011 5.973 kez okundu Yorum yapılmamış

Bir yaş daha büyümek daha çok çocukları ve çocukların anne-babasını etkilemektedir. Henüz bir yaşında olan çocuğa mutlaka doğum günü kutlama partisi yapmak nerede ise gelenek haline gelmiştir. Aslında çocuk büyüdüğünde hatırlamayacaktır ilk doğum günü partisini. Aile de bilmektedir bunu. Aslında bir yaşında çocuğa parti yapmak bahanedir. Burada önemli olan şey ailenin sevincinin akraba, dost ve arkadaşlarla ve onların çocuklarıyla paylaşılmasıdır. Yapılan doğum günü aileye katılan bireyin büyüdüğünü hissetmek ve hissettirmek ve bu güzel olayın keyfini çıkarmaktır.

Gelen konuklara pastalar, börekler, kurabiyeler hazırlanırken bunların yenileceği yer de unutulmaz hiçbir zaman. Güzel bir masa hazırlanır ve masanın bulunduğu salon, doğum günü süsleriyle ve balonlarla donatılır. Çocuk ise yeni alınan doğum günü giysilerini sabahtan giymiştir bile. Süsleme malzemeleri son yıllarda çeşitlendirilmiş ve set şeklinde büyük marketlerde satılmaya başlamıştır. Eğer doğum günü partisine çok kalabalık bir davetli grubu katılacak ise süsleme işleri günümüzde organizasyon şirketlerine yaptırılmaya başlanmıştır. Organizasyon şirketi görevlileri süsleme paketleriyle gelip mekanı süsleyip gitmektedirler. İnternet üzerinde de yaşa ve cinsiyete göre hazırlanmış doğum günü süslerini görerek ve seçerek alabileceğiniz ürünleri satışa sunan web siteleri bulunmaktadır. Örneğin buradan doğum günü organizasyonu yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

Doğum günü partisi yapılacak çocuk oyun veya okul çağında ise en güzel süslemeyi ailesi ile birlikte kendisinin yapmasıdır. Çeşitli süsleme materyalleri ve balonlarla yapılabilir. Güzel bir paylaşım olur. Bu paylaşım anı olarak ömür boyu hafızalarda saklanır.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.