Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Dolap düzenleyiciler

26 Şubat 2012 4.056 kez okundu Yorum yapılmamış

Evinizde dağınık görüntüden rahatsız oluyorsanız ve aynı zamanda bu dağınık görüntüye neden olan eşyalarınıza mutlaka ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız tam da size göre bir çözüm. Dolap içinde yer almasını istediğiniz çorap, fular, eşarp, eldiven gibi küçük eşyalarınıza özel bir alan yaratabilirsiniz.

Dolap içinde yer alsınlar ancak dağınık görünmesin ve düzenli tertipli dursun istiyorsanız dolap içine asmalı çekmece ve kutular tahmin edemeyeceğiniz kadar işinizi görecektir. Alt alta veya yan yana olarak da kullanabileceğiniz kutular hem dekoratif bir görünüm sağlayacak hem de ufak tefek eşyalarınıza düzenli bir yer kaynağı yaratıyor. Bu kutuları, sade bir görünüm ve dekorasyon istiyorsanız şeffaf edinebilir ya da daha renkli bir iç görünüme sahip bir dolap istiyorsanız desenli ve renkli kutulardan seçebilirsiniz. Kutuların dışında bir diğer seçeneğiniz ise alt alta bölmeler şeklinde kumaş ve sert karton/plastik kullanılarak yapılmış olan yukarıdan aşağıya asılan düzenleyicilerdir.

Bunları da yine düzen içinde yer almasını istediğiniz ufak tefek eşyalarınız, kıyafetleriniz için kullanabiliyorsunuz. İster dolap içlerine, isterseniz dolap dışında odanızın herhangi bir yerinde kullanabiliyorsunuz. Renkli olanları ile ise dolap dışında kullanacaksanız odanıza hakim olan renklerde seçilip uyumlu bir dekorasyon sağlanabilir. Hatta dolaplarınızın içinde yer açamıyorsanız ama eşyalarınız oda içinde açıkta dursun istemiyorsanız Düzenleyicileri odanıza astıktan sonra, düzenleyicinin boşluklarının boyutlarına uygun kutular içine eşyalarınızı yerleştirip bu düzenleyicileri birer çekmece gözü olarak kullanabilirsiniz.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.