Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Dresuar dekorasyonun bütünlüğü için harikadır

2 Ekim 2013 2.466 kez okundu Yorum yapılmamış

Dekorasyonda ki ahenk ve bütünlüğün sağlanması evlerimizin daha konsept bir havaya hakim olmasını sağlar. Bu havayı yakalamanın yolu ise dresuarlardan geçmektedir. Dresuar nedir peki? Şıklıklarına değinmeden önce fiziksel olarak eni dar, çeşitli boyutlara sahip, sehpa tipinde bir tür mobilyadır. Evlerde kullanım amacı lüks ve şıklığının cazibesinden faydalanmaktır. Ancak aynı zamanda dresuar modelleri dekorasyonda ki bütünlüğü de sağlamaktadır. Eviniz genişse ve arada çok dikkat çeken boşluklar bulunuyorsa buraları küçük dresuarsergi sarayına çevirmenin kolay yöntemi dresuarlardır.

Kaliteli ahşap malzemeden üretilen bu dresuarlar modern ve klasik bir şekilde tasarlanmaktadır. Klasik tutkunları için evdeki mobilyalarına uygun modellerin yanında modern modelleriyle de, günümüz moda akımını takip edenlere seslenen onlarca modelleri vardır. Dresuarlar sadece oturma odasında kullanılır diye bir şart yoktur. Evinizin her köşesinde girişlerde, genç odalarında, banyolarda dahi kullanıma müsaittirler. Özellikle bu dresuarlar, tamamlayıcısı olan modern aynalarla desteklendiğinde, banyolarda veya yatak odalarınızda mükemmel bir makyaj masası şeklinde kullanıma uygun bir hale kavuşuyor.

Dekorasyondaki güzelliklerin vurgulanması ayrıntıların iyi bir şekilde kullanılmasıyla alakalıdır. Evimizdeki ayrıntı köşeleri boş bırakmaya gelmez. Bu nedenle tamamlayıcı bir ürün olan dresuarlar lüksü ve estetiği ayrıntılarda göz önüne sermek için kullanılmalıdır. Dresuarlar ince işçilikle mükemmel desenlerle ve motiflerle süslenir. Alacalı bir hale getirilir. Daha önceleri evlerde tercih edilen bir mobilya olmasa da, son zamanlarda yıldızı parlamaya başlamıştır. Çünkü dresuar eski bir mobilya tarzıdır. Klasik tarzları çoktur bu nedenle. Ancak günümüz modasıyla yeniden yorumlanmaya başlanınca evlerde sıkça tercih edilen bir mobilya unvanını almaya başladı diyebiliriz. Evlerinizde dekoratif ahengin sağlanmasının modern ve şık yolu, dresuarlardır. Siz de kendi zevkinize uygun bir dresuar seçerek, evlerinizi daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.