Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Duşakabin desenlerinde seçim yapmak zor

7 Nisan 2013 3.261 kez okundu Yorum yapılmamış

Başak DuşakabinKim demiş duşakabin desenleri hep aynı ve düz şekillerde olur diye. Artık 2013 duşakabin modelleri arasında çok farklı ve özel tasarımlarda yer edindi. Özellikle cam olarak dikkat çeken yeni modeller arasında dilerseniz tüm yüzey desenli olabiliyor, ya da sadece orta kısımda yer alan hareketli desenler oluşturulabiliyor.

Duşakabin deseni seçimi tamamen sizin zevkinize kalmıştır. Buzlu bir cam tercih edebileceğiniz gibi, hiçbir şekil ve desen bulunmayan ve tamamen şeffaf olan bir model de tercih edebilirsiniz. Çok geniş bir arşive sahip olan basakdusakabin.com adresinde aradığınızı bulamamanız imkânsız. Fotoğraftaki boğaz köprüsü deseni de bunlardan biri.

Her özellikte, her isteğe cevap verebilen başak duşakabin ile artık banyolarınız bir tablo gibi duracak. İlk girildiği anda dikkat çekecek olan özel işlemeler ile sizler de farklı bir banyo tasarımı elde etmek istiyorsanız siteye giriş yapıp, beğendiğiniz deseninin kodunu vermeniz yeterlidir.

Çok kısa sürede ihtiyacınızı gideren firma ile çalışmış olduğunuz için pişman olamayacaksınız. En güzel örnekleri ile hizmet veren firmada yüze yakın cam desenleri bulunmaktadır. En iyisini hak ettiğinizi düşünüyorsanız tek tık yeterlidir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.