Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Duvar kancaları

23 Aralık 2011 2.609 kez okundu Yorum yapılmamış

Duvarda bulunan bir çivi veya kancanın ne kadar çok işe yaradığını bilmeyen yoktur sanırım. Elimizde olan bir şeyi acil olarak elimizden bırakmamız gerektiğinde bulunduğumuz yer salon ise bir koltuk, kanepe veya sehpanın üzerine bırakırız. Yemek odasında isek elimizde olan şeyi masaya bırakmak en kolayıdır. Eğer evin giriş kapısından yeni içeriye adım atmış isek burada biraz zorlanabiliriz. Mutfakta aynı şekilde zorlar. Çünkü elimizden bırakmamız gereken şey mutfakta gereksiz bir yer yapılayacak, veya mutfakta yer bulamama durumuyla da karşılaşırız.

Tasarımcılar böyle durumlar için duvar kancalarını estetik bir şekle getirip kullanıma sunuyorlar. Asıl kancayı el şeklinde figürlerle çok güzel bir şekilde gizlemişler. İlginç bir tasarım ve her el farklı bir el hareketi yapıyor. Bir el uzağı işaret ederken diğer el başardım diyor. Bir diğeri ise zafer işareti yapıyor. Lake kaplamalı kompozit malzemeden yapılan bu eller siyah, fuşya ve kırmızı renkte oluyor.

Çok şık görünen bu tasarımlar evin hemen hemen bütün alanlarında kullanılabilmektedir. Mutfağa takılan kanca (çengel) el servis kaşıklarını, küçük yumurta tavanızı tutabilir. Kapı girişine takılan diğer el, siz ayakkabılarınızı çıkarırken çantanızı tutabilir.

El şeklinde kancaları evin uygun yerlerine yerleştirmek ve ne asacağınıza karar vermek sizin yaratıcılığınızı ortaya koymaya da olanak vermektedir.

                                                                                                                                                                     Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.