Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Duvar

Duvar saati modelleri

5 Kasım 2011 10.719 kez okundu Yorum yapılmamış

İlk bakışta anlaşılamıyor olsada üzerinde kuş bakışı cadde ve sokak dekoru olan hoş bir duvar saati. Sarı ve turuncu gibi çeşitli renkleri de mevcut.

Çok şık bir duvar saati. Sanki insanı içine çekiyor. Bir an önce duvarıma böyle birşey yapabilir miyim diye düşündürüyor.

Zarif ve minimal bir duvar saati. Ancak göründüğü kadar basit değil. Numaraları küçük bir pencederen görebiliyorsunuz. Aslında saatin siyah yuvarlak yüzeyi komple akrep ve akrebin üzerinde sayıları görebilmeniz için bir açıklık var.
Matematiksel duvar saati
Sayılar yerine matematik işlemleri görebileceğiniz saat modeli. Baze saati anlayabilmek için işlem yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Duvarlarınız rengarenk olsun istiyorsanız tam size göre bir tasarım. Saatten ziyade dekoratif bir aksesuar olarak düşünebilirsiniz. Zaten üzerinde rakamların ve çentiklerin olmadığını farketmişsinizdir.

Renkli kare ve dikdörtgenlerden oluşan bir saat modeli daha. Duvar renginize göre daha da güzel görünebilir.

Çeşitli boyut ve renklerde dairelerden ve yer yer dikdörtgenlerden oluşmuş hoş bir duvar saati tasarımı.

Beyaz sade bir duvar saati belki de en güzel beyaz bir duvar üzerinde durur. İşte güzel bir örnek. Üzerinde bir de dijital göstergesi var.

Kare şeklinde ahşap bir duvar saati modeli. Mobilyanıza uygun bir saat arıyorsanız bu ve benzer modeller size göre. Aslında böyle bir saati siz de yapabilirsiniz. Evinizde buna benzer bir ahşap levha varsa, sayıları ve gerekli malzemeleri de yapı marketlerden temin edebilirsiniz.

Ahşap duvar kaplaması veya ahşap bir mobilya üzerine monte edilmiş bir duvar saati. Basit bir saat mekanizması ve mobilyaya yapıştırılabilen noktalardan oluşuyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.