Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Duvar stickerları

9 Ekim 2011 8.791 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonunu yenilemek için ne kadar masraf yapılmış olunursa olsun, bir süre sonra kurmuş olduğunuz düzenden sıkılabilir ve bazı değişikliklerde bulunmak isteyebilirsiniz. Birkaç yıl önce oturma grubunuzdan halınıza, mobilyalarınızdan duvar boyanıza kadar bir uyum içerisinde dizayn ettiğiniz odanız, şimdilerde gözünüze çok sıkıcı gelmeye başlamış olabilir. Ev sahipleri bu gibi durumlarda genelde mobilyaları değiştirmek yerine duvar rengini yenileme yoluna giderler. Bunun yanında her ne kadar oturma grubundan sıkılmış olsalar dahi basit bir kumaş kaplama ya da birkaç farklı desende yastık edinerek hem ucuz yollu bir dekorasyon yenileme yapıp hem de sevdiği oturma grubunun konforundan vazgeçmemiş olurlar.

Ancak duvar boyası için yeniden badana yaptırmanın dışında alternatif dekorasyon değişiklikleri pek düşünülmez. En baştan badana masrafına giren ev sahibi, bir de badana evvelinde ve sonrasındaki dağınıklıkla uğraşmak zorunda kalır. Duvar renginden sıkılmış olabilecek ev sahiplerinin yanında, seçmiş olduğu rengi seven; ama bir takım deformeler sonucu yenilemek zorunda kalan kişiler olabilir. Küçük çocukların boyalı kalemlerinden nasibini alan ya da çekyat, koltuk sürtünmeleri sonucu çizilen duvarlar gibi… Bunların hiçbiri olmasa dahi, en basitinden ”Duvarımı tablo asmanın dışında nasıl değerlendirebilirim?” Diye düşünüyor olabilirsiniz. Öyleyse ekonomik dekorasyon uygulamalarından olan stickerlar ile evinizi renklendirin! Hem ekonomik olan hem de uygulamak için kimseye ihtiyaç duymadığınız bu stickerlar sayesinde odanıza bambaşka bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz sadece dekorasyon amaçlı kullanabilirken, dilerseniz duvarınızın kusurlu bölümlerini kapatmak için de bu stickerları tercih edebilirsiniz. Üstelik hangi zevke sahip olursanız olun, eminiz ki zevkinize uygun sticker modellerini mutlaka bulacaksınızdır. Çünkü; çiçek desenli olanlardan şehir manzaralarına kadar pek çok alternatif renk ve desende çeşitleri mevcut.

Peki stickerları sadece duvarlarımızda mı kullanabiliriz? Elbette hayır. Yaratıcı ev hanımlarımız eminiz ki bu stickerları değerlendirmenin çeşitli yollarını bulacaklardır. Bizden sizlere alternatif bir tavsiye: Bu stickerları beyaz eşyalarınızda kullanabilirsiniz. Beyaz eşyanızın zedelenmesinden kesinlikle çekinmeyin. Çünkü; yapıştırılması kadar çıkarılması da bir hayli kolaydır. Beyaz eşyanıza hiçbir şekilde zarar vermez. Sizce de bu iştahlı kedicik buzdolabının üzerinde hoş durmamış mı?

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.