Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Duvarlara mükemmel aksesuarlarla can verin

12 Haziran 2014 2.359 kez okundu Yorum yapılmamış

Dekorasyonun en önemli kısmını oluşturan duvarlar, boş kaldıklarında evlerinizde soğuk bir hava yaratırlar. Bu nedenle duvarla ilgili özel bir çalışma yapmanızda fayda var. Sadece dilediğiniz renge boyamakla duvarların ev dekorasyonunda istenilen faydayı sağlamasını yolunu açmazsınız. Yapmanız gereken duvar aksesuarlarını da kullanarak duvarlara daha değişik stiller kazandırmak. Evinizi renkli kılmanın en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyorum. Çok özel tasarlanmış olan duvar aksesuarları sayesinde evinizin her duvarının daha farklı bir ambiyansa büründüğünü görebilirsiniz. Dantel tasarımlarını andıran aksesuarlar, çiçek, mozaik ve daha farklı stillerdeki aksesuarlar evlerinizde bahar havası estirmek için yetecektir.1362762543_30-yuksek-cozunurluklu-duvar-kagidi-s2

Duvar kağıtlarını daha iyi seçelim

Evlerinizde boya tercih etmeyenler için en ideal kullanıma sahip olan duvar kağıtları, bugün çok daha nezih bir işlemden geçirilerek hem sağlıklı hem de görsel açıdan çok iyi bir şekle sahip. Evlerinizin duvarlarında kullanacağınız duvar kağıtları sayesinde belki de ekstradan aksesuarlara ihtiyaç duymazsınız. Çünkü istenilen şık havayı dekorasyona kazandırmaya yeterli olan duvar kağıtları, 3D stillerinde evinizin daha canlı ve heyecanlı bir mekan olmasını sağlıyor. Özellikle oturma odalarınıza uygulatacağınız 3D tasarımlı duvar kağıtları sayesinde mükemmel bir oturma odasını kendiniz için imkanlı hale getirmiş olursunuz.

Artık klasik boyadan vaz geçerek daha canlı bir  yöntem kullanmanın vaktinin gelmiş olması lazım. Birçok üretici 3D tasarımların giderek yaygınlaştığı hususunda açıklamalar yaparken, boyaların sağlıksız ve dayanıksız oluşu konusunda da boyayı tercih etmek isteyenleri uyarıyor. Bu durumda hem sağlığınıza karşı hem de evinizin dekorasyonuna karşı yapmanız gereken iyi bir duvar kağıdı uygulamasına gitmek. Dayanıklı, sağlam, kaliteli ve sağlıklı tasarımları ifade eden duvar kağıtlarıyla daha estetik bir mekan kazanmanın zevkini yaşayabilirsiniz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.