Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Ekose desenli koltuk takımları

25 Eylül 2012 3.394 kez okundu Yorum yapılmamış

Mekanlara sportif ve yenilikçi bir hava katan ekose desenlerin koltuk takımlarıyla birlikte kullanılması ile ev ve iş yeri dekorasyonunun sıcak bir ambiyansa sahip olması daha kolay hale geliyor. Samimi bir his verilmek istenen mekanlar için oldukça uygun bir çözüm olan ekose desenli koltuklar, müşteri ilişkilerinde samimiyete önem veren iş yerleri için de ideal tercih olacaktır. Ev dekorasyonunda yüksek enerji ve sıcaklık önemli olduğundan ekose desenli koltuk takımlarının salon, yemek odası ve mutfak için adeta biçilmiş kaftan olduğu söylenebilir. Dikkat çekmek doğasında olan ekose kumaşın koltuk takımları ile buluşması, tasarımı ve konforu ile beğeni toplayan modeller oluşmasını sağlıyor.

Siyah ve beyazın asil uyumu sayesinde mekanların prestijli bir atmosfere sahip olmasına yardımcı olan ekose desenli koltuk takımları, evlerden iş yerlerine en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Siyah ve beyaz birbiriyle yüksek kontrastlı bir uyuma sahip olduğundan ve dekorasyonda bu iki rengin kullanımı artık bir temel olduğundan, bu tarz desenlere sahip olan koltuk takımları klasik tarz döşenmiş mekanlar için ideal tercih olacaktır. Siyah ve beyaz renk haricinde birçok farklı renk kombinasyonuna da imkan sağlayan ekose deseni, mekan tasarımında kullanılan renklere göre çok farklı renklerin bir araya gelmesiyle de şık bir görsellik sunabilir. Evlerde salon ve yemek odalarının görselliğini farklı bir boyuta taşıyacak olan ekose desenli koltuk takımları, sıradan hale gelen mobilyalardan sıkılanların kurtarıcısı olacaktır.

Ev dekorasyonunda olduğu kadar ofis tasarımlarında da son derece iddialı bir tercih olan ekose desenli koltuk takımları, görselliğin müşteri iletişimde büyük önem taşıdığı günümüzde her geçen gün iş hayatına daha da fazla entegre oluyor. Müşterilerin firma ile ilk izlenimlerini edindiği mekanlar olan ofislerin donuk ve sıkıcı dekorasyon unsurları ile döşenmemesi gerektiğinden, canlı renklerin hakim olduğu ekose desenli koltuk takımları ile son derece yüksek enerjili mekanlar oluşturulabilir. Kırmızı, pembe ya da turuncu gibi sıcak renklerin kullanıldığı ekose desenler ile koltukların mekan ambiyansına büyük bir artı katmasını sağlayabilirsiniz. Genellikle “her kesime hitap edebilmek için benzer tasarımlar ile üretilen” koltuk takımları ile kıyaslandığında ekose desenli koltuk takımları mekan algısının tamamen farklı bir boyuta kaymasını ve böylece kimlik sahibi mekanlar yaratılmasını sağlayacaktır.

Rahnansaika

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.