Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Duvar

Eski aynalar yenileniyor

7 Ekim 2011 4.436 kez okundu Yorum yapılmamış

Aynı eşyaları kullanmaktan bazı sıkılır. Ev dekorasyonunda yenilik arar. Bu tür yenilik arayışına girildiği zaman ya gidilir yeni birkaç bir ev dekor objesi satın alınır. Ya da evde bulunan objeler üzerinde değişiklik yapılır. Hiçbir şey yapılamıyorsa koltukların sehpaların yeri değiştirilir. Eğer böyle bir değişiklik yapma isteğiyle dolu bir dönemden geçiyorsanız evde bulunan aynalara göz gezdiriniz. Bu aynalara birkaç obje ekleyerek hareket kazandırabilirsiniz. Bu şekilde bir uğraşıyla hem istediğiniz değişikliği yapmış olur, hem de kendi yeteneklerinizi ve fikirlerinizi kullanarak bir şeye sahip olmaktan zevk duyarsınız.

Hareket getirilecek aynaları seçtikten sonra bunları süsleyecek objeleri bulmaya sıra gelecektir. Bu objeler dökümlü kumaş parçaları, kalın zebra desenli döşemelik kumaşlar veya keçeler olabilir. Kumaş kullanmak istemiyorsanız, duvardan çıkarıp bir kenara bıraktığınız fotoğraf veya tablo çerçevelerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca renkli cam boncuklar da kullanabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak farklı objeler de bulmanız içten bile değildir. Aynanın bir kenarına bir figür çizip cam boncuklarla o figürün sınırlarına yapıştırabilirsiniz. Eski çerçeveleri aynayı çerçeveletmek için kullanabilirsiniz. Kumaşları içinizden geldiği gibi aynanın üzerine şekil vererek yerleştirip yapıştırabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.