Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Eskitme tarz mobilyaları keşfedin

1 Ekim 2013 2.843 kez okundu Yorum yapılmamış

Hatıralar insanı mutlu eden kimi zaman hüzünlendiren tarihi hadiselerdir. İnsanı mutlu ve huzurlu kılacak bir mazisinin olması kadar güzel bir şey yoktur.. Çünkü tarih, geleceğe atılacak olan adımların daha sağlam bir zemine oturtulması için deneyimleri bizlere sunar. Mobilyanın da bir tarihi, onunda bir geçmişi vardır. Maziye olan tutkunuzu dekorasyonda eskitme tarzda mobilyaları kullanarak daha eskitme tarz mobilyaanlamlı bir şekle büründürebilirsiniz. Eskitme tarz mobilyalar içerisinde mazinin gizli, saklı kalmış motifleri günümüzün lüks ve modern anlamlarında restore edilerek bir nevi sizlere aslı bozulmadan sunulur. Hem doğallığı evlerinizde sağlamanızı hem de ferah ve huzurlu bir ortamı sizlere sunar.

Eskitme tarz mobilyaları ucuz imalatçılar da bulabilmeniz imkansızdır. Çünkü sıkı bir el işçiliğine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle işinin ehli olan mobilyacılardan bu tür modeller çıkmaktadır. Masif kalitesinde üretilen eskitme tarzlar, sizlere anlatmış olduğumuz farklı bir havayı, doğallığı, maziyi, ferah ve huzurlu bir alanda yaşamayı sizlere sunabilir. Aksi bir durum söz konusu değildir. Doğal ve organik bir yapıda sunulan bu mobilyalar, sağlıklı ve lüksü evlerinize taşımanız için üretiliyor. Oturma odalarınızda yakalamak istediğiniz şıklığı eskitme tarzlar ile sağlayabilirsiniz.

Bir nevi klasizmin versiyonu olan eskitme tarzlar, birinci derecede kaliteli olan ahşabın, eski motiflerin üzerine işlenilmesi, ardından da İtalyan cila ile sağlıklı bir işleme tabi tutulmasıyla hayat bulur. Klasizm, neo-klasizm gibi türlerde mobilyaları gördüğünüzde ilginç bir tasarıma olan tutkunuzun kabaracağından emin olabilirsiniz. Ama bu tarzları evlerinde kullanmak isteyenler mutlaka başka bir tarz mobilyaları evlerinde kullanmasınlar. Çünkü eskitme tarz modern tarzların yanında sırıtabilir. Bu nedenle oturma odasında bulunan mobilyaların hepsi eskitme olmalıdır. Araya farklı modelde bir mobilya tarzının girmemesi gerekir. Diğer odalar içinde bu mantık geçerlidir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.