Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

Etkileyici ofislerle müşterileri kendinize hayran bırakın

26 Ağustos 2014 1.986 kez okundu Yorum yapılmamış

Yaşamdan bilemezsiniz. Eğer bir iş sahibi değilseniz, ofisin ne kadar önemli olduğunu anlamaya çalışmazsınız. Ancak hayatınızda gitmiş olduğunuz kurumların sizde bırakmış olduğu etkiye dikkat ederseniz, bir müşteri olarak ofis dekorasyonlarının ne kadar öneli olduğunu da anlamış olursunuz. Yani illa ofislerin nasıl olması gerektiği konusunda ahkam kesmek için ofis sahibi olmak durumunda değilsiniz. Gittiniz mekanların görsel açıdan zengin olması, mesela restoranların hoş bir şekilde düzenlenmesi sizi ne kadar cezbeye getiriyor bir düşünün? Aslında ofisler de müşterilerini etkileme konusunda restoranlar kadar iyi dizayn edilmeliler.ofris_ofis_dekorasyon_resimleri__aksent-_interior

Bu konuya dikkat eden iş sorumluları var mı bilemiyorum ama, dikkat edenlerin her zaman kazandığının farkındayım. Ofisinize görüşmek veya sözleşme imzalamak için çağırdığınız müşterileri bir düşünün. Etkileyici bir manzarayla karşılaştıklarında ne kadar kurumsal bir firmayla ya da işini iyi yapan birileriyle anlaşma imzalamak üzerinde olduklarını hissedecekler. Bu onların sözlerine yansıyabilir ve size motivasyon sağlayabilir. Bu alamda ofis mobilyalarının ideal bir markanın güzel ve temiz üretilen ürünlerinden olmalı. sade olmalı ancak, çokta gösterişsiz ve renksiz olmaması gerekir. Ne kadar lüks bir senfoniyi andıran dekorasyon meydana getirirseniz, o kadar sağlam ve etkileyici bir iş yapmış olursunuz.

Bugün çok kullanışlı ve ofisler içi ideal mekanlar yaratmak için kullanılan bölme duvar sistemleri bile, mükemmel bir şekilde ofislerin güzelleşmesine katkıda bulunuyor. Bu bölme sistemlerinden hem kullanarak yeni alanlar elde etmiş oluyorsunuz, hem de daha modern bir ofise kavuşmuş oluyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken neyin sizin işinize yaradığı. Bu anlamda biraz daha dekorasyona yatırım  yaparak, cam bölme sistemlerini tercih etmenizi tavsiye ederim. Çünkü lüks bir görünüm elde etek için camların gücüne ihtiyacınız olduğunu asla unutmayın. İki kural var. Sağlam mobilya ve cam bölmeler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.