Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Ev güvenlik sitemleri

4 Mart 2012 2.192 kez okundu Yorum yapılmamış

Yaşadığımız evleri özel bir şekilde tasarlayıp dekore ediyoruz veya dekore ettiriyoruz. Bir takım ücretler ödeyerek dekorasyon için ve kullanım amaçlı bir çok ev eşyası, ev objesi, özel sanatsal değeri olan tablolar, heykeller gibi objeler alıyoruz.

Fakat evlerin güvenliği sağlanmadığı durumlarda evde bulunan ve severek alınan eşya ve objelerin bir kısmı hırsızlar tarafından çalınabiliyor veya evde çıkan bir yangında tamamı kül olabiliyor.

Pronet güvenlik sistemleri ile evler istendiği takdirde temel olarak hırsızlığa, yangına, doğalgaz sızıntısına karşı korunabiliyor. Evlerin muhtemelen hırsız girebilecek kapı, pencere gibi yerlere alarm cihazı, alarm paneli ve hareket dedektörü yerleştiriliyor. Kapı veya pencere kötü niyetli kişiler tarafından açıldığında alarm cihazı çalarken aynı zamanda müdahale edecek görevlilere gerekli sinyalleri gönderiyor. Bu şekilde evler korunuyor.

Ev içine yerleştirilen bir yangın dedektörü de evde oluşabilecek yoğun duman halinde alarm vererek sinyal gönderiyor. Doğalgaz kullanan evlerde sık rastlanmasa da doğalgaz kaçaklarına rastlanabilmektedir. Ev güvenlik sistemleri ile yine aynı şekilde herhangi bir kötü durum yaşanmadan uyarı sinyal cihazları çalışarak evin güvenliğini sağlıyor. Ev güvenlik sistemleri temel olarak bu işlevleri gerçekleştiriyor fakat bunların dışında gerçekleştirdiği birkaç hizmet daha bulunuyor. Acil sağlık sorunu yaşandığında bir tuşla ambulans hizmeti alınabiliyor. Ev güvenlik sistemleri haftanın yedi günü ve yirmi dört saati evi koruyor.

Çok güzel şekilde dekore ettiğiniz ev ve satın aldığınız tasarım objeler de bu şekilde korunmuş oluyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.