Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Ev şeklinde çocuk çadırları

2 Kasım 2011 7.408 kez okundu 4 yorum var

Evlerimizde özenerek hazırladığımız, her eşyası ile birebir ilgilendiğimiz odalardan en önemlisi çocuk odalarıdır. Isınmasından tutun da aldığı ışığa, oda içindeki nem miktarına kadar ilgilendiğimiz önemli yerlerdir.  Çocukların odalarında mutlu ve sağlıklı olması aynı derecede bizi de mutlu eder. Okul çağına gelmemiş oyun çağındaki çocuklar için değişik dekore edilmiş çocuk odaları çocuklar kadar ve belki de daha fazla ilgimizi çekmez mi?

Oyun çağı çocuklarda en çok yaşanan sorunlardan biri uykusuzluk. Bu sorunu yaşayan çocuk ya anne ve babasının odasında yatmak ister, ya da annesinin kendi odasında yatmasını ister. Yatağını fazla benimsemeyebilir. Bu sorunu gidermek, çocuğu uykuya oyun şeklinde hazırlamak için tasarlanan ev şeklinde çadırlar çocukların yatakları üzerine monte edilebiliyor. Bu evlerde barınmak çocukları hem eğlendirmekte hem de uyutmaktadır.  Estetik olarak ise odayı tam bir çocuk odası görünümüne kavuşturmakta.  Çocuğun odasının renginde seçebileceğiniz, içine ışık da yerleştirebileceğiniz, yatak üzerine kurulan evler adeta çocuklar için bir oyun evine benzemektedir.

Kapı ve penceresi  bulunan  çiçekli kumaşlardan üretilmiş, üzeri  tekstil aksesuarları ile süslenmiş ev görünümlü çadırlar çocuğun sorunsuz ve mutlu uyumasını sağlayacak cinsten. Çocuğunuz bu evde uyumak için vaktinden önce yatağına giderse şaşırmayın.  Ayrıca bu çocuk evleri yazlıklarda da rahatlıkla kullanılabilir. Her çocuk farklı olduğu için varsayalım sizin çocuğunuz sevmeyip içinde uyumadı. Üzülmeyin. Yatağına değil de odanın başka bir köşesine yerleştirebilirsiniz. Çocuğunuz arkadaşları geldiğinde burada oyun oynayabilir. Bu evin uyku evi mi, oyun evi mi olacağına çocuğunuz karar verecektir.

Okur Yorumları (4 ad.) »

 • tülay dedi ki:

  lütfen fiyatını alabilirmiyim ve teslimat ile ilgili istiyorum
  teşekkürler

 • özge dedi ki:

  Muhteşem bir tasarım ,çok beğendik fakat fiyatı ve nereden temin edeceğimiz hakkında bir fikrimiz yok .Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Mustafa dedi ki:

  Fiyati nasil ogrencez

 • Öykü naz dedi ki:

  Fiyat alabilir miyim pembe rengin

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.