Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Evteks Dekorasyon ve Tekstil Fuarı

4 Nisan 2012 2.715 kez okundu Yorum yapılmamış

Her yıl Mayıs ayı ortalarında düzenlenen Evteks Fuarı, günümüzde ev dekorasyonu sektöründe dünyanın en büyük 2. fuarı olmayı başarmıştır. Evteks Uluslararası İstanbul Ev Tekstil Fuarı yalnızca ülkemizdeki değil, global anlamda dünyadaki birçok tekstil üreticinin bir araya geldiği ve her yıl daha da fazla firmanın takıldığı bir organizasyon haline gelmiştir. Bu yıl 18. defa düzenlenecek olan Evteks Fuarı, Türkiye’deki tekstil üreticilerinin ev dekorasyonu için geliştirdiği yeni fikir ve modelleri dünya ile paylaştığı bir platformdur. Ülkemizdeki ev dekorasyon sektörünün gelişimine önemli katkıda bulunduğu gibi yurtdışındaki firmalar ile ticari ortaklıkların da yapılmasına imkan sağladığı için her geçen yıl önemi daha da artan bir yapıdadır.

2013 yılının ev dekorasyonu ve tekstil trendlerinin belirlendiği Evteks Fuarı’nı geçen yıl 100 binin üzerinde kişi ziyaret ettiğinden bu yıl katılımın daha da  büyük olması beklenmektedir. Evini yeni baştan dekore etmek isteyen tüm insanların işe girişmeden önce ziyaret etmesi gereken bir fuar olan Evteks, sektördeki yeni ürünlerin tanınmasını sağlamaktadır. Bu sezon moda olan ev tekstil ürünlerinin tanıtılmasının haricinde Evteks Fuarı’nda daha çok gelecek sezonun trendleri yer almaktadır. Gelecekte ev dekorasyonunun da modayı belirleyecek ürünlerin önceden gözler önüne serilmesi, evini yenilemek isteyen herkes için büyük bir fırsat anlamına geliyor

Geçen yıl dünyanın dört bir yanından 500’ün üzerinde dekorasyon dergisi editörü ve dekorasyon tasarımcının takıldığı Evteks İstanbul Uluslararası Ev Tekstil Fuarı, sektöre yön veren bu insanların gelecek sezonun trendlerini belirlediği bir yerdir. Birçok dergi editörü Evteks Fuarı’ndaki yenilikleri gözlemleyerek, bu yeni ürünleri kendi yazılarında tanıtır ve böylece de gelecek sezonun trendleri belirlenir. Ülkemizdeki ev tekstil üreticilerinin dünya genelindeki ev dekorasyon trendlerine yön verdiği bu önemli fuara, sizler de katılarak yeni dekorasyon ürünlerini bizzat inceleyebilirsiniz. Dünyanın en çok tercih edilen markalarının da yoğun bir çalışma içerisinde olduğu Evteks Fuarı, evini dekore etmek isteyen herkesin mutlaka görmesi gereken bir dekorasyon platformu.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.