Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Farklı mutfak tasarımları

13 Nisan 2012 3.667 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonunda her şey sürekli değişirken tek değişmeyen,  dekorasyonda yer alan ürünlerin yeniden tasarlanması sürekliliği oluyor. Daima en pratik çözümler, en güzel tasarımlar, en iyi detaylar ile sürekli farklı tasarımlar yaratma çalışmaları tasarımcıları hep yeni tasarımlara yönlendiriyor.

Son dönem ağırlıklı olarak banyo, mutfak ve mobilyalar farklı ve zevkli tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Klasikleşmiş mobilya modellerinde kumaş dokusu değiştirilerek, bazı özel aksesuarlar eklenerek çarpıcı tasarımlar oluşturuluyor. Banyo tasarımlarında ise banyo aksesuarları renk ve şekil değiştirerek hoş atmosferler yaratan modellerle sergileniyor.

Mutfak tasarımları ise sadece mutfağı anımsatan konforlu bir alan haline geliyor. Klasikleşmiş mutfak görüntülerinin yerini son derece modern, farklı ve dekoratif bir görüntü alıyor. İtalyan tasarımcılar tarafından yapılan harika mutfak tasarımı klasikleşmiş mutfak yerine özel ve farklı mutfak tasarım tercih edenler için tasarlanmış bulunmakta. Modern ve şık mutfakta çalışmayı kolaylaştıracak sistemler kullanılıyor. Ergonomik mutfak tasarımında tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde oluşturuluyor. İt çek sistemi ile çalışan kiler ve raf sistemi kullanılırken aynı zamanda bu sistemler tekerlekli olarak dizayn edilmiş. ideal derinlik ölçüleri ve mutfağın alanı dengeli bir şekilde kullanılmakta. Mutfaktan daha çok bir kafe gibi tasarlanmış mutfakta, mutfak aksesuralarına uygun olarak tasarlanmış modern sandalyeler de yer alıyor. Modern mutfak tasarımlarında beyaz renkten vazgeçilemezken çarpıcı kırmızı renk tasarımlarda dikkat çekiyor. Modern mutfak tasarımlarında cam raflar ve metal kulplar tamamlayıcı rol oynuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.