Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Bahçe

Farklı ve renkli gotwob sehpalar

21 Mart 2012 5.408 kez okundu Yorum yapılmamış

Gotwob markası mimar Begüm Çelik ve Berk Şimşek ‘in birlikte gerçekleştirdikleri tasarımların markası oluyor. Gotwob sehpalar ise genç tasarımcıların tasarladıkları dekoratif  ve modern sehpalar oluyor. İki genç tasarımcı Begüm Çelik ve Berk Şimşek tasarımları konusunda sınırları kırmak istediklerini belirtiyorlar.

Son derece çarpıcı renkler kullanılan gotwob sehpaların üst kısmı metal, mermer ve lakeden oluşan modelleri bulunuyor. Modern ve sade çizgilerin oluşturduğu sehpaların ayak tarzının farklı oluşu ile dikkat çekiyor. İddialı ayak formuna sahip sehpalar ev dekorasyonunda farklı bir atmosfer yaratıyor. Adeta küçük bir masa görünümünde olan ve pozitif duygular veren renkli sehpada keyifle çaylar yudumlanır. Farklı, çarpıcı, renkli tasarımlardan hoşlananlar için tasarlanmış gotwob sehpalar modern şekilde dekore edilmiş evlerin her alanında da kullanılabilir.

Metal gotwob masaların yüksekleri ortalama 50 cm. ve çapları 40 cm. dir. Metal ve lake modelleri, mermer modelleri bulunuyor. Temizliği kolay ve kullanışlı sehpalar, dayanıklı malzemeden yapıldıkları için uzun ömürlü olup yıllarca kullanılabilir sanırım.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.