Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Fasulye koltuk

10 Mayıs 2012 4.208 kez okundu Yorum yapılmamış

2012 salon mobilya trendleri görsellik ile birlikte bireysel konfor ve rahatlık temel alınarak tasarımlar yapılmış. Salon takımı modelleri arasında rahat etmek ve dinlenmek amaçlı fasulye koltuk bulunmaktadır.

Fasulye koltuk gerektiğinde yan yana iki kişinin oturabilmesi ve gerektiğinde ise bir kişinin rahat bir şekilde uzanıp kitap okuyabileceği, televizyon seyredebileceği şekilde tasarlanmıştır. Fasulye koltuk adını alması ise fasulye tanesini andırmasından kaynaklanmaktadır. Sivri hatları olmayan gayet yumuşak hatlı ve orta kısmı basık şekilde dizayn edilmiştir.

Klasik ve modern tasarımları bulunan fasulye koltuk modelleri tek olarak tasarlandığı gibi köşe koltuk takımlarının da fasulye koltuk tasarımları bulunuyor. Deri, kadife, tay tüyü gibi döşemelik kullanılarak yapılan fasulye koltuk modelleri aynı zamanda sipariş üzerine ve istenen ebatlarda yapılabiliyor. Oval yaslanma kısmı istenirse iki tarafa veya tek tarafa uygulanabiliyor.  Bir uzun ve bir kısa kenar yaslanma bölümü olduğu gibi üç kenarında da yaslanma yeri olan modeller bulunuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.