Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Fransız stili yemek odası takımları

27 Ekim 2012 2.904 kez okundu Yorum yapılmamış

Çiçek desenleriyle doğanın pozitif enerjini veren ve ahşap yüzeylerin yumuşak etkisiyle konfor hissi yaratan Fransız stili yemek odaları, ev dekorasyonunun en önemli bölümlerinden biri olan yemek odalarının karakter kazanmasını sağlıyor. Yemek odasında güçlü bir tema isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan Fransız tarzı yemek odası takımları, görselliğin ön planda tutulduğu kadar konfor da sağlayan tasarımlarla sunuluyor. Zarif çizgilerin hakim olduğu sandalyelerle ahşap malzemeli yemek masalarının yemek odasının odağına yerleştiği Fransız stili yemek  odası takımları, yeni sezonda canlı renklerin hakim olduğu çiçek desenli modellere ev sahipliği yapıyor. Yemek odasında güçlü bir etki yaratılmasını sağlayan Fransız stili yemek odası takımlarında fon rengi olarak beyaz ve krem tercih ediliyor.

Konsol, ayna, büfe, dresuar, orta ve yan sehpalar, sandalye ve şüphesiz yemek masası ile birlikte sunulan Fransız stili yemek odası takımlarında ayrıca ek aksesuar seçenekleri de bulunabiliyor. Country tarzına göz kırpan çiçek desenli ve ahşap malzeme kullanımı odaklı Fransız tarzı yemek odalarında doğal bitkilere de yer veriliyor. Doğal bitkilerin mekana kattığı pozitif enerji ve yeşilin en güzel tonları ile yemek odasında daha sıcak bir hava yaratılıyor. Beyaz fonların hakim olduğu yemek odalarında kullanılan sandalyelerin de beyaz, krem ve gri gibi nötr renklere sahip olması halinde yemek odası çok donuk görüneceğinden, kaplama malzemelerin de mutlaka canlı renklerin hakim olduğu desenlere yer vermekte yarar var. Bu nedenle yeni sezon Fransız stili yemek odası takımları kırmızı, pembe ve yeşil tonlarını ahenkli bir uyum içinde kullanarak, nötr renklerin donuk görüntüsünün kırılmasını sağlıyor.

Yemek masasında yapılacak sıcak sohbetler için son derece şık bir ortam sağlayan Fransız tarzı yemek odası takımları, porselen yemek takımlarıyla birlikte prestijli bir görsellik oluşmasını sağlayacaktır. Kristal şamdan tercihleriyle görsel etkiyi daha da arttırabileceğiniz gibi, yeni tasarım modern avize modellerini kullanarak tamamen kendinize özgü bir konsept yaratmanız da mümkün. Yemek masasının altına misafirlerin kendini daha rahat ve sıcak bir ortamda hissetmesini sağlayacak etnik bir kilim ya da halı ile dekorasyonun zirve noktasına taşınmasını da sağlayabilirsiniz. Ayna kullanımının da yaygın olarak tercih edildiği yeni sezon Fransız stili yemek odası takımları özellikle dar mekanlarda daha geniş bir algı oluşmasını sağlayarak, genel tasarıma da katkı sağlıyor. Yeni sezon Fransız stili yemek odası takımları ile kimlik kazanan yemek odaları, dostlarla yenen akşam yemeklerinin çok daha lezzetli hale gelmesini sağlayacaktır.

Rahnansaika

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.