Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Perde

Geceli gündüzlü perde düet plise perde sistemi

4 Haziran 2012 4.439 kez okundu Yorum yapılmamış

Düet ve Plise perdeler geceli gündüzlü perde olarak da biliniyor. Zebra perde, stor perde kullanımına uygun perde sistemine uygun yerlerde düet ve plise perdeler de kullanılmakta ve işlevsel olması nedeni ile tercih edilmektedir.

Tek bir mekanizma ile çalışan düet ve plise perdeler istendiği zaman gece istendiği zaman gündüz perdesi olabiliyor. Özellikle çok sıcak olan mekanlarda düet black out perde tercih ediliyor. Nedeni ise black out perdenin üzerinde bulunan özel izolasyon sayesinde sıcağı içeriye almaması ve havayı yaklaşık 6-7 derece serinletmesi oluyor. Böylece aynı zamanda enerji tasarrufu sağlıyor. Klima etkisi yaratıyor.

Geceli gündüzlü Plise ve düet perdeler uzaktan kumanda ile el ile (manuel) çalışabiliyor. Isı ve ışık kontrolü sağlayan aynı zamanda dekoratif görüntü veriyor.  Doğal ışığı filtre eden plise perde kaliteli ve dayanıklı özel olarak üretilen yanmaz kumaştan imal ediliyor ve her dekorasyona uyacak geniş renk kartelasına sahiptir. Plise perdeler her türlü pencere boyutuna uygulanabiliyor ve tek katlı kumaştan yapılıyor. Düet perde etkin bir şekilde ışığı engelliyor ve çift katlı kumaştan yapılıyor. Polyester kumaştan üretilen düet perdeler geniş renk yelpazesi ile her tarz ev dekorasyonları ile güzel bir uyum gerçekleştiriyor. Daire şeklinde pencerelere, yamuk pencerelere de uygulanabiliyor ve her türlü  pencere de şıklık yaratıyor.  Kullanımı kolay ve yıkanabilen geceli gündüzlü perdeler kısa sürede monte edilebiliyor.

Düet perde kullanım alanları arasında hızlı tren, yolcu otobüsü, gemi ve yat, trapez pencereler bulunmaktadır.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.