Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Genç odaları gençlere layık olsun!

24 Mayıs 2014 2.018 kez okundu Yorum yapılmamış

Önümüz yaz olduğundan dolayı pek çok kişi evlerinde bazı değişikliklere muhakkak gidecek. Bu değişiklikler içerisinde çocuklarımızın odalarını hiçbir zaman unutmuyoruz. Çünkü giymeden giydirdiğimiz, yemeden yedirdiğimiz bir medeniyetin misyonunu üzerimizde taşıyoruz. Bu nedenle anne ve babalara bu konuda yapacakları değişikliklerde bazı hatırlatmalarımız olacak.14ps5

Çocuklarınızın odaları onlara özel mekanları olduğundan beğenecekleri ve ihtiyaçlarını her şekilde karşılayabilecekleri bir yer olmaları odaları. Bu şekilde gelişimini artı yönde etkileyebilirsiniz. Ancak çocuğunuzun hala kendisini rahat hissetmediği bir oda söz konusuysa, onu odada ders çalışmaya zorlayamazsınız. Kendisini odada kaldığı sürece, cezalandırılmış hisseder. Hapis hayatı gibi bu durum ona gelebilir. Bu sebeple çocukların odalarını genç odaları tasarımlarından biriyle mutlaka düzenlemelisiniz. Sağlam markaların çocuklar için, gençler içi özel olarak tasarlamış oldukları odalarda zamanlarını daha eğlenceli ve verimli geçireceklerini unutmayın.

Özel dekoratif modeller

Birçok firma çocukların neyi sevdiklerini takip ederek, oların hem sağlıkları ve gelişimlerine artı yönde etki edecek odalar tasarlıyorlar hem de dekoratif açıdan onların hoşuna gidebilecek stillerle, odalarını daha da benimsemelerinin önünü açıyorlar. Bu sayede çocuklarınızın için endişelenmenize gerek kalmıyor. Odaların mutlu ve huzurlu olan her çocuk, dersini de iyi çalışacaktır eğlenmesini de iyi yapacaktır. Bu odalardaki dekoratif ahengin farklı olması, zihinsel gelişimlerini ve hayal dünyalarını da etkiliyor. Böylece çocuklar, ileride daha başarılı okul ve sosyal hayata kavuşabiliyorlar.

Kalite…

Genç odalarının kalitesi çok önemli. Çocuklarınızın sağlığına zarar vermeyecek bir imalattan geçmiş olması gerekir. Bu sayede, daha verimli odaları çocuklarınıza sunabilirsiniz. Özellikle ana malzemesinin doğal ahşap veya MDF lam sistem olmasına dikkat edin. Bunun yanında kimyasal içerikli boyaların kullanılmaması önemli . Su bazlı veya lake boyama tarzları, sağlıklı bir genç odası için ideal olur.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.