Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Gergi tavan sistemleri

28 Mayıs 2013 5.506 kez okundu Yorum yapılmamış

gergi tavan 3Yüksek teknoloji ürünü olan PVC gergi tavanlar, neme ve yangına dayanıklı, antibakteriyel/ hijyenik, akustik ve oldukça şık tavan oluşturma seçenekleridir. Bu tarz tavan sistemleri, “germe tavan” ya da “gerilmiş tavan” gibi isimler de alabilmektedir. Saten, mat, transparan, metalik, süet, vb. birçok çeşidi olan gergi tavan modellerinde binbir çeşit tasarım oluşturulabilmektedir. Her türlü uygulamayı bu zengin çeşitli, esnek, hafif yapı elemanı ile hayata geçirmek mümkün olacaktır. Gergi tavan sisteminin esasında, ısıtılarak gerginleştirilen PVC malzeme özel alüminyum profil çerçeveye gerilerek monte edilmektedir.gergi tavan 2

Eni 4 metre, boyu 100 metre tek parça şeklinde uygulanabilen gergi tavan sistemleri, uygulama yapılacak alanın çok daha büyük olması durumunda eklemelerle istenildiği kadar büyük alana yayılabilmektedir.

Gergi tavan sistemleri ile eskimiş, yıpranmış, görselliğini kaybetmiş tavanları çok kısa sürede mükemmel bir görünüme büründürmek mümkündür. Bu yenileme sürecinde gerçekleşen çalışmalar kir, çöp oluşturmaz, evde eşya varken de temiz bir şekilde rahatlıkla uygulanabilir. Bu suretle de hem evsahibine hem de çalışma yapacak ustaya ya da ekibe önemli oranda zaman ve hız kazandırılmaktadır. Gergi tavan modelleri çok dayanıklı yapılardır. gergi tavan 1Çarpmalara, neme, yangına dayanıklı bu sistemler ile uzun süre yenileme yapılmasına gerek bulunmamaktadır. Her türlü lokasyonda gergi tavan sistemleri uygulanabilmektedir.

Rengarek bir şekilde arzu edilen her türlü temayı gergi tavanlar ile hayata geçirmek mümkündür. Örneğin, galaksi sistemleri gergi tavan modelleri ile tavanlarda birebir oluşturulabilmektedir. Çocuk odasında animatif desenler, salonlarda doğaya gergi tavan 4ait figürler oluşturulabilmektedir. Tüm temalar arzu edilirse 3D (üç boyutlu) modeller olarak da uygulanabilmektedir.

Gergi tavanlar boya ve bakım gerektirmez; temizlenebilir bir dokuya sahiptirler. Gergi tavan üstüne her türlü ışık kaynağı monte edilebilir. Arkadan aydınlatma uygulanarak loş ışıklı bir ortam oluşturmak da mümkündür.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.