Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Girişimcilerin performansını arttıracak dekorasyon!

17 Eylül 2014 1.556 kez okundu Yorum yapılmamış

Ülkemizde girişimcilik çok yaygın. Özellikle son zamanlarda 2023 hedeflerin gerçekleşmesine yönelik girişimcilik faaliyetlerinin artması için teşvikler havada uçuşuyor diyebiliriz. Ancak girişimciler için yapılması gereken teşviklere başvurmadan önce, ilham alınacak bir mekan meydana getirmek. Doğru bir mekanın ortaya konulmamış olması, çalışmaların sağlıklı ve verimli bir şekilde ortaya çıkmamasına neden olur. Mekanın önemine dair aklınızda somut bir şeyler oluşturmak istiyorsanız, Google gibi başarılı firmaların ofislerinde ki rahat havaya bir bakmanızda fayda var. çalışmaların stresten uza ve sağlıklı olması için Google firması, kendine has ofis tasarımları meydana getirmiş durumda. Bir girişimcinin de dekorasyona karşı Google kadar hassas davranması gerekiyor.alisma-odasi-modelleri

Bilirsiniz kafelerde kurulan girişimleri.. İlham almak için kafeler her zaman bir numaradır çünkü dekoratif açından insanı rahatlatan ve motive eden yerlerdir. Eğer çalışmak için bir odanız ve masanız yoksa, sanırım çok iyi çalışma saatleri geçirmiyorsunuzdur. Beliniz, kolunuz acırken ortaya iş koyabilirisiniz ama bu iş çok fazla güzel olmayabilir. Çünkü tam performans iş üzerinde göstermiş olmazsınız. Bu gibi durumları önlemenin yolu doğru masa ve sandalye satın almaktan geçiyor.

Önerimiz…

Organik masa ve sandalye alarak dekorasyona başlamanız gerekir. Anti stres ve anti bakteriyel yapıaya sahip olan masa modellerinden almanız halinde, çalışma ortamında daha ferah bir mekan yaratmış olursunuz. Aynı zamanda masaların renklendirme ve süsleme işlemleri kimyasallardan meydana gelmediğinden sağlığınızı da korumuş olursunuz. Zemine de aynı şekilde anti stres bir halı almanız gerekir. Işık gören ve dışarıya açılan güzel bir penceresi olan odayı çalışma mekanınız olarak belirleyin. Duvarlara çok fazla tablolar koyarak, dikkatinizin dağılmasına müsaade etmeyin. Güzel bir akvaryum ile odanızı destekleyebilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.