Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Görkemli bir genç odası

14 Eylül 2013 2.157 kez okundu Yorum yapılmamış

Çocuklarımız için en ideal mekanların kendilerine temin edilmesinde ki anne ve babaların görevinin ne kadar kutsallık ifade ettiğini ranzali-kereste-genc-odasianlaymaya kelamımız yetmez. Biz de anne ve babaların çocukları için giriştikleri en ideal mekanın oluşturulması gayretinde, çorbada bir tuzumuz olsun istedik ve sizlere kısa ama can alıcı fikirlerimizle yol göstermeyi diledik.

Evvela genç odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken, ihtiyaçları karşılayacak oda modelini seçmektir. Dar alanlarınız varsa, birbirlerine entegre edilmiş modellerle mükemmel bir çözüm bulmuş olursunuz. Birbirine entegre edilen modellerde, çalışma masaları, ranza sistemine dahil edilmiştir. Ayrıca çok daha farklı tasarımlarda söz konusudur. Mesela Ranza sisteminden tutun, çalışma masası ve gardırop modelinin entegre edilerek, şık bir görünüm dar mekanlara kavuşturuluyor. İşte dar mekanlar için gerekli olan birbirine entegre edilmiş modelleri seçmektir. Bu modeller fiyat açısından da, uygun olmaktadır. Ayrıca çocuğunuz için gerekli düzen ve disiplin düzenini sağlamaktadır. Ergonomik tasarımlara kolayca ulaşabilir, ideal mekanlara sahip olabilirsiniz.

Bunun yanında mekanınız için nasıl bir model olması gerektiğini geçtikten sonra sıra dekoratif ahengin önemine geldi. Genç odaları için mükemmel tasarımlar mevcuttur. Çocuğunuzun da, fikirleri önemli olmaktadır bu devrede. Araba tarzında, gemi tarzında eğlenceli dekoratif açıdan farklı tasarımlar bulunmaktadır. Özellikle kızlar için fuhşa renkli genç odaları idealdir. Lakin burada kısaca şuna tekerlekli-yatakli-Genc-Odasideğinmek isterim ki, genç odalarının anti stres ve anti bakteriyel özelliklerde tasarlanan odalar olması önemlidir. Burada modelin göz alıcılığından çok –ki bu her mobilyacı tarafından sağlanmaktadır- gençleri rahat ve huzura kavuşturacak, aynı zamanda hijyenli mekanlar sunacak, özelliklerde olmalıdır. Renklendirme işlemlerinin, İtalyan cila, lake boyama veya su bazlı teknolojiyle gerçekleştirilmiş olması gereklidir. Tüm bunlar önemli bir husustur. Böylece çocuklarınız, sağlıklı bir mekanda, düzenli bir hayata demir atmış olur.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.