Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Gülümseten dekorasyon

25 Ocak 2012 1.639 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev dekorasyonlarına baktığımızda her evin dekorasyonunda mutlaka farklılıklar görürüz. Birbirinin aynısı olan ev dekorasyonuna rastlamak imkansız. Benzerlikler olabilir. Nedeni ise kişiliklerin dekorasyona yansıması olabilir. Kişinin beğenileri, tarzı, yaşam biçimi ev dekorasyonuna az veya çok bir şekilde dekorasyona yansıyabilir.

Hayatı neşeyle yaşayanlar, hayata pozitif ve gülümseyerek bakanlar, esprili kişiler kişiliklerini ev dekorasyonlarına yansıtırlar. Bu yansıma dekorasyonda kullanılan objelerle kendisini ele veriyor.

Esprili, komik, neşeli dekorasyonda kullanılan objeler ise çok fazla aslında. Yemek masasında kullanılan tuzluk, biberlik, duvara asılan tablolar, tavana asılan avizeler, duvar kağıtları, biblolar, duvar etiketleri olabiliyor.  Bazen de bir koltuk, bir sehpa, bir el havlusu, bir fincan, bir saksı olabiliyor.

Özellikle çocuk odaları sevimli, komik, hoş bir şekilde farklı objelerle dekore ediliyor. Hayal dünyası geniş olan çocuklar odalarının dekore edilmesinde yardımcı olup katkıda bulunuyorlar.

Çocukların içtenlikle anneler gününde annelerine aldıkları çok değerli bir hediye olan oscar ödülü evlerin en güzel köşelerinde sergileniyor. Oscar ödülünün üzerinde ise yılın annesi oscarı yazıyor.

Biraz gülümsemek ve gülümsetmek isterseniz ve biraz da mizahi yönünüz varsa siz de mizahi yönünüzü evinizin dekorasyonuna yansıtabilirsiniz.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.