Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

Gümüş şamdanların lüks etkisi

25 Nisan 2013 2.557 kez okundu Yorum yapılmamış

gümüş şamdanModern dekorasyon tarzlarının popülerliğini arttırdığı ve kalabalık kentlerde artan konu sorunu sebebiyle minimalist mimari tasarımların giderek daha da fazla kabul gördüğü gümümüzde, ev ve ticari işletmelerin dekorasyonunda gümüş şamdan kullanmak demode bir fikir gibi görünebilir. Ancak pek çok insanın farkında olmasa da, gümüş şamdanların değeri günden güne artmakta ve özellikle antika mahiyeti taşıyan modeller şimdiden küçük bir servet değeri taşımaktadır. Gençlerin demode gördüğü için kullanmayı dahi düşünmediği gümüş şamdanlar, ev ve ticari işletmelerin dekorasyonuna lüks bir çizgi katacaktır. Birbirinin aynı fabrikasyon aksesuarlara yönelmek yerine gümüş şamdan kullanarak kişilik sahibi bir mekan tasarlamak mümkün olduğu gibi, bu stil sahibi aksesuarlar ile konsept tasarımlar geliştirmek e çok kolaydır. Evlerinde aile yadigarı olarak bir dolaba kaldırılmış olan gümüş şamdanları olanlarsa hemen kolları sıvayarak, bu prestijli aksesuarlara evlerinde yer açmalı…

gümüş kaplama şamdanGümüş şamdanların yüzüne bakmayanların büyük bir bölümü aslında bu şık aksesuarların ne kadar değerli olduğunu bilmemekte. kaplama olan ürünler dahi birçok farklı aksesuar seçeneği ile kıyaslandığında pahalı iken şamdanın bir de saf gümüşten oluşması küçük bir servete sahip olunması demektir. Parlak bir yüzeye sahip olduğu için modern dekorasyon tarzlarıyla kolay uyum sağlayan gümüş şamdanlar, metal yüzeylerin parlak görselliğinden sıkça yararlanılan modern tasarımların da en lüks tercihidir. Otel, gece kulübü, restoran gibi ticari işletmeler için de konsept bir işyeri tasarımı vaat eden gümüş şamdanların en değerlileri ise el işçiliği ile işlenen moedellerdir. Klasik dekorasyon tarzının vazgeçilmezlerinden biri olduğu gibi son yılların popüler dekorasyon akımı haline gelen Vintage konsept mekanlarla da kolayca uyum sağlamaktadır.

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.