Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Halı modellerinde yeni trendeler

30 Ocak 2014 3.880 kez okundu Yorum yapılmamış

Evimizin olmazsa olmazı halılar, dekorasyona ahenk katan önemli bir ihtiyaç. Evin daha sıcak ve güzel olmasını sağlayan halılar, el dokumalarından günümüz teknolojilerine aktarılarak, daha güzel ve kaliteli şekilde yapılıyor. kalitesini yanında tasarım olarak da harikalara bürünen halı modelleri, evlerinizi renklendirmek için ideal tercihiniz olabilir. Yeni modellerde en çok tercihe edilenlerin taş modelli halılar olduğunu görüyoruz.

taş modellerDaha farklı bir dekorasyon stiline sahip olmak isteyen kişiler evlerinin her köşesinde –oturma odası, yatak odası, mutfak, salon, genç odaları- taş desenli halıları kullanabilirsiniz. Eğlenceli desenli halılar, evlerinizi daha farklı ve sıcak kılacaklar. En son halı trendlerinin geometrik desenli halı stilleri olduğunu biliyorduk. Ancak dijital baskı teknolojisi sayesinde hızla daha yeni ve değişik modeller ortaya çıkmaya başladı. Mesela 3 boyutlu teknolojilerin perdelere, yatak odası örtülerine geldiği gibi, halı desenlerine geldiğini sizlere söylemek isterim. Bu taş desenli halıların da bu teknolojiyle vücuda geldiğini söyleyelim. Evleri daha canlı kılmak için daha önce 3 boyutlu eşyaların önemli olduğunu anlatmıştık.

Kaliteli, kolay temizlenir ve kir tutmayan 3 boyutlu, renkli desenlere sahip olan halılar, klasik olan halı anlayışımızdan daha farklı bir tarza sahipler. Yeni ev döşeyecek olan kimselerin veya halılarını değiştirmek isteyen kimselerin bu modelleri dikkate almalarını tavsiye ederim. Anti bakteriyel tarzda üretilen bu halılar, uzun ömürlüler. Ayrıca desenleri mükemmel. Gri taş modelleri, kaya tipi taş modelleri ve daha farklı stiller sizleri bekliyor. Dekorasyonunuza renk katmak istiyorsanız artık yeni teknolojiyle hayat bulan yeni stil eşyaların size sundukları imkanları değerlendirmeniz lazım. Halı, kilim, perde, yatak örtüleri, tekli koltuk modelleri, duvar kağıtları, ışıklandırmalar ve daha fazla yeni teknoloji, dekorasyonda yeni estetik yaratan eşyalar.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.