Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Zemin

Halı zemin kaplama ile işiniz daha kolay!

13 Temmuz 2014 3.072 kez okundu Yorum yapılmamış

Gelişen teknoloji sayesinde işler artık daha pratik bir hal almaya başladı. Dekorasyonda da bu durum değişmiyor. Diyelim ki evinizin veya ofisinizin zeminini değiştirmek istiyorsunuz. Parke yaptırmak için yapacağınız yerin büyüklüğüne göre değişmek üzere 2 haftalık bir zaman için yerinizi boşaltmanız lazım. Ustaların işii ancak bu şekilde kolaylaştırabilirsiniz. Zaman kaybı olan bu duruma çözüm daha pratik bir şekilde zemine entegre edilen halı zemin kaplama işlemi. Bu sayede hem zamandan tasarruf edersiniz hem de görsel açıdan daha şık bir zemine sahip olabilirsiniz.karo-halı-kaplama

Halı zemin kaplama işlemi genellikle sinemalar, tiyatrolar, ofisler, çalışma alanları gibi yerlerde tercih ediliyor. Oldukça kullanışlı ve dekoratif olan bu ürün, hem zemine farklı bir hava katıyor hem de ses izolasyonu vazifesi görüyor. Ayrıca bu halılar yanmıyor. Anti stres özellikleri sayesinde, çalışma alanlarında performansı arttırıcı etkileri var. Kalabalık alanlarda mikropların önlenmesi adına anti bakteriyel özelliği de tercih edilmesinin yolunu açıyor. Temizlemesi basit ve kolay. Oldukça hijyen bir ortam sunduğunu söyleyebiliriz.

Ofislerinde veya senime, tiyatro salonlarında hiç zaman kaybetmeden zemin değişikliğine gitmek isteyenler varsa, son model halı zemin kaplama işlemi yaptırabilirler. Hem zamandan tasarruf ederler, hem de bütçelerine daha dost bir pratik uygulamaya sahip olmuş olurlar. Metre kare cinsinden hesaplanan halı zemin kaplama, ömür boyu kullanıma müsait kalitede yere entegre ediliyor.

Sağlıklı, hijyen hem de dekoratik bir zemin için kolay bir fırsat olarak sizlere halı zemin kaplama çözümünü öneririm. Dilerseniz evlerinizde de bu uygulamaya yer verebilirsiniz. Parke kullanımından daha iyi ve avantajlı bir yanı var. Evinizde sıcak bir ortam yaratır. Değişik bir hava estirir.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.