Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Hangi ayda doğdunuz? Eviniz renk astrolojisine uygun mu?

11 Nisan 2012 2.116 kez okundu Yorum yapılmamış

Astroloji yıldızların konumuna göre bize, gündelik hayatımıza ve kişiliğimize dair ipuçları verir. Doğduğumuz aylara göre ayrıştırılan renklerin kullanımı, bize, enerjisi yüksek, aidiyet duygusunu pekiştirecek yaşam alanları oluşturmamızda yardımcı oluyor. Doğduğumuz ayın renkleri çok da tercih ettiğimiz renkler olmasa da, en azından o rengi içeren bir objenin pozitif enerjisini düşünerek, yaşam alanlarında artı etki yaratabiliriz.

OCAK ayında doğanların rengi KARAMEL; Yeni yılda yeni kararlar almanın etkisiyle olsa gerek, oldukça disiplinli ve kararlı, kişiliklerinden taviz vermeyen insanlardır. Karamel rengini kullandığınız her mekân, hayallerinizi gerçekleştirmek adına sizi harekete geçirecektir.

ŞUBAT ayında doğanların rengi LEYLAK; Yaratıcı, dinamik ve modernizm simgesi, spiritüel inançları oldukça kuvvetlendirir. Bu ayda doğanlar, oldukça insan canlısı olmalarına rağmen, dış dünya ile bağlantılarını koparmak istedikleri zamanlarda, onlara ilham yolunu açacak, leylak tonlarında dekore edilmiş bir meditasyon odası, oldukça faydalı olacaktır.

MART ayında doğanların rengi SU YEŞİLİ; Bilinçaltı dünyasında romantik ve hayalperesttirler. Baharın habercisi, doğanın uyanışını sembolize eden bu renk, daha gerçekçi ve rasyonel bir hayat yaşamamıza yardımcı olur.

NİSAN ayında doğanların rengi KIRMIZI; Yeni başlangıçlar yapmak için her zaman gerekli olan cesur ve enerjik yapıyı, kırmızı renklerle sağlayabiliriz. Evinizin sirkülasyonu çok fazla olan hollerine kırmızı objeler ya da kırmızı bir duvar kâğıdı harekete geçmenizi kolaylaştıracaktır.

MAYIS ayında doğanların rengi YAPRAK YEŞİLİ; Kış uykusundan çoktan uyanmış, bahar yorgunluğunu ardında bırakmış bir bedene, iyileştirici etkiler sağlamanıza yardımcı olur. Evinizin farklı yerlerine canlı yeşil bitkiler koyarak, doğal yoldan canlanabilirsiniz.

HAZİRAN ayında doğanların rengi ALTIN SARISI; Zihinsel faaliyetlerde sizi destekleyecek, ufuk açacak bir renktir. Yatak odanıza koyacağınız 2 çift altın sarısı yastıkla, enerjisi yüksek, zihni açık bir şekilde güne başlayabilirsiniz.

TEMMUZ ayında doğanların rengi MERCAN PEMBESİ; Aşkı ve âşık olmayı sevenler bu ayda doğmuşlar. Oldukça hassas ve sakin yapılarını destekleyen, aşk için gereken romantizmi sağlayan bu rengi, perdelerle, uçuşan tüllerle kombine ederek kullanabilirsiniz.

AĞUSTOS ayında doğanların rengi TURUNCU; Güç, kuvvet, azim, kararlılık ve asaleti simgeliyor. Ağustos ayında doğanlar kendi kişiliklerinden doneler veren turuncuyu, aksesuarlarda, masa örtülerinde sergileyebilirler.

EYLÜL ayında doğanların rengi GECE MAVİSİ; Düzenli ve sakinliği seven titiz Eylül doğumlular, bu renkle istedikleri saf ve erdemli kişiliklerine uygun bir tarzı, yaşam alanlarında yakalayabilirler. Kadife bir sofa ya da üçlü bir koltukla, gece mavisinin derinliğine dalabilirler.

EKİM ayında doğanların rengi GÖK MAVİSİ; Hasat zamanı doğanların, içlerindeki dengeyi ve dinginliği yakalamaları için uygun bir renktir. Venüs’ün etkisiyle evlerde yeniliğe gidilebilir, gök mavisi tonlarında bereketi simgeleyen, nar, buğday, nal veya  başak formunda objeler kullanılabilir.

KASIM ayında doğanların rengi ŞARAP RENGİ; Sezgileri oldukça güçlü, empati kurabilen zaman zaman kendini unutabilen insanları simgeliyor. Şarap renginde bir pufa ayaklarınızı uzatarak, dünyanın merkezine, arada sırada kendinizin geçmesi gerektiğini hatırlayabilirsiniz.

ARALIK ayında doğanların rengi PETROL YEŞİLİ; oldukça zeki ve realist olan Aralık doğumlular, iş yerlerinde petrol yeşilinin verdiği etkiyi kullanarak akılcı ve güven hissini uyandıran bir ortam sağlayabilirler.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.