Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Hilton sandalye

8 Nisan 2012 4.083 kez okundu Yorum yapılmamış

Kongre, seminer, toplantı, panel ve gösteri gibi büyük grupların toplandığı yerlerde, toplanılan mekanlarda oturma düzenlerinde kullanılmak üzere yapılan hilton sandalye tasarımları bulunmaktadır. Hilton sandalyeler ayrıca otellerin restoranlarında, yemek organizasyonlarında, düğün organizasyonlarında, nikah salonlarında, düğün salonlarının düğün organizasyonlarında süsleme ve giydirme yapılarak kullanılıyor.

Hilton sandalyeler kalın ve ince minderli olarak yapılıyor. Hilton sandalye modellerinin özelliği eşdeğeri bulunmamasıdır ve organizasyon ve toplantıların aranan sandalyeleridir. Hilton modeli sandalyeler özel olarak metal rengi ve kumaş rengi seçilerek yaptırılabilmektedir. Profili metal olan Hilton sandalyelerin bir özelliği ise sağlam ve dayanıklı olması ayrıca görsel ve ergonomik tasarım olmasıdır.

Bir veya iki milimetre kare dökme metalden üretilen Hilton sandalye modellerinin sırt ve oturma kısmı polisüngerden üretiliyor. Hilton sandalyeler konferans sandalyesi, toplantı sandalyesi, kongre sandalyesi gibi de adlandırılmaktadır. Hilton sandalye üretimi ve satışını gerçekleştiren firmaların yanı sıra Hilton sandalye ihtiyacına çözümler sunan kiralama firmaları bulunmaktadır. Hilton sandalye kiralama hizmeti veren firmalar, istenen sayıda ve renkte sandalye siparişi verildikten sonra firma görevlileri istenilen tarihte Hilton sandalyeleri istenilen yere getirerek teslim etmekte ve kiralanma süresi dolduğunda ise firma görevlileri tarafından tekrar geri alınmaktadır.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.