Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Yapı

İç ve dış dekorasyonda doğal taş

26 Ocak 2012 8.205 kez okundu Yorum yapılmamış

Doğal taş kullanımı iç ve dış dekorasyonda yaygınlık kazanıyor. İç dekorasyonda farklı bir atmosfer yaratan doğal taş kullanımı bulunduğu bölümü doğallık katıyor. Evlerin salonları,  oturma odaları, yatak odaları ve banyoları doğal taş kullanımı ile farklılık kazanmaya başladı. Önümüzdeki yıllarda iç dekorasyonun gözde malzemesi doğal taş olacak gibi görünüyor.

Doğal taş doku ve renkleri çok farklı. Odaların halı, mobilya, perde, sehpa gibi mobilya ve tekstil ürünlerine uyabilecek her renk doğal taş bulunabilmekte. Doğal taş dekorasyonu ile  sıcak bir atmosfer yaratmak için ayrıca özel bir aydınlatma tercih ediliyor. Sıkıcı bulunan duvarlar duvar doğal taş kaplama ile daha sıcak, daha dekoratif bir özellik kazanıyor.

Birçok doğal taş arasından istediğiniz taş dokusunu, taş rengini seçebiliyorsunuz. Doğal taş kaplanacak duvar seçimi sizin elinizde. Hangi odanın, hangi bölümün çarpıcı görünmesini istiyorsanız o kısmı doğal taş kaplatabilirsiniz. Sütunlar da doğal taş ile kaplanabiliyor. Doğal taş ile evinize eski veya modern bir ev görüntüsü verebilirsiniz. Seçilecek taş dokusu, rengi, stili görüntüyü belirliyor.

Doğal taş ile banyolar daha modern, daha şık, daha konforlu ve daha özel bir hale geliyor.
Doğal taşlar dış mekanda da  tercih ediliyor. Bahçe içerisinde ve bahçe duvarlarında kullanılan doğal taşlar ile farklı ve hoş alanlar yaratılıyor. Süs havuz etrafında, yürüyüş yolunda, ağaç diplerinde yer alan doğal taşlar bahçeleri çok özel ve bakımlı gösteriyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.