Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

İlginç kitaplık modelleri sayesinde evleriniz daha farklı!

14 Temmuz 2014 1.810 kez okundu Yorum yapılmamış

Evlerinizde gerçekten bir farklılık olsun istiyorsanız, yapmanız gereken kitaplığınızı değiştirmek. Düz bir kitaplık modeliniz varsa, veya yeni bir kitaplık almayı düşünüyor, evinize farklılık kazandırmasını umuyorsanız, çok doğru bir düşünce içerisindesiniz. Çünkü ilginç kitaplık modelleri, evlerindeki genel havadan sıkılan ve farklı bir dekorasyon tarzı arayanlar için üretilen ideal tasarımları ifade ediyor.ilginc-kitaplik

Peki bu tasarımlar ne sağlıyor?

Öncelikle belirtmem gerekir ki, farklı ve ilginç tasarımlar çalışma odalarında ciddi bir dekorasyon tercih edenler için hiç uygun değil. Çünkü tamamen eğlenceli ve çokça dikkat çeken kitaplık tarzlarını aldığınızda, çalışma odanızda odaklanma soru yaşayabilirsiniz. Ancak evlerinizin oturma odaları, çocuklarınızın odaları için tamamen uygun ve renkli olan kitaplık modelleri, en sevdiğiz kitapların ve sevdiklerinizin de görmesini istediğiniz kitapların sunumunu yapılabileceği en iyi yer.

Hem tasarımsal farklılık elde edeceksiniz, hem de kitaplarınızı daha kaliteli bir kitaplıkta kormuş olacaksınız. Dileyenler kapaklı modellerinden alabilirler. Dileyenler ise sadece raf sistemli olanlarından alarak, duvarlarında daha farklı bir kitaplık modeli yaratabilirler.

Sağlam bir kitaplık için…

Sağlam bir kitaplık sayesinde, sevdiğiniz ve başucunuzda saklamak istediğiniz kiataplar, en iyi şekilde korunurlar. Deforme olmazlar, nem, koku ve küf gibi istenmeyen maddelerle muhatap olmazlar. Buda ömürlerini uzatır. Belki de torunlarınıza hediye edebileceğiniz zaman kadar kitaplarınızı sağlam bir şekilde saklayabilirsiniz.

Doğal bir ağaçtan imal edilen kitaplıklar

Doğal ağaç sayesinde kitaplıklar daha sağlam ve hijyen ortam sunacak şekilde üretilir. Suntadan imal edilenler için bunu söylemek mümkün değil. Organik yapıda bulunan anti stres ve anti bakteriyel nitelikler sayesinde kitaplarınız daha iyi bir şekilde muhafaza edilirler. Siz de kendinize daha ilginç ve sağlam tasarımlar alarak, kitaplarınıza değer verdiğinizi gösterin.

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.