Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Duvar, Mobilya

İlginç yatak başlıkları

21 Ocak 2012 6.508 kez okundu Yorum yapılmamış

Yatak odalarında kullanılan yatak başlıkları bildiğiniz gibi yatak yastıklarının düzgün durmasını ve göze hoş görünmesini sağlar. Yatak baza ve başlık olarak yatak satışı yapan mağazalardan uygun fiyatlarla alınabilir. Hazır satılan bu yatak başlıklarının çok geleneksel durduğunu düşünüyorsanız, daha farklı, daha modern, daha yaratıcı ve sizin de yatak başlıkları planlarken içinde yer alacağınız bir şeyler olmasını istiyorsanız yazıyı okumaya devam ediniz.

Çeşitli materyallerden biraz uğraş sonucu çok şık ve estetik yatak başlıkları yapılabiliyor.

Boyası gitmiş, eskimiş ahşap bir kapı veya eski pencere çerçeveleri kullanılarak yatak başlıkları yapılabiliyor. Eski malzeme de bu şekilde değerlenmiş oluyor.

Kumaştan yatak başlığı yapmak da güzel bir fikir olarak değerlendiriliyor. Yatak odasına uyumlu renkten döşemelik perdelik parlak kumaş ile istediğiniz ebatlarda küçük yastıklar dikip bu yastıkları doldurduktan sonra yan yana yerleştirerek yatak başlığı oluşturabilirsiniz. Yerleştirme işlemini eskimiş yatak başlığına veya bir panele yapabilirsiniz. İsterseniz tekstil aksesuarları ile de yastıkları süsleyebilirsiniz.

Yatak başı yapmak için üzerinde çalışılması en kolay ürün olarak karton tercih ediliyor. Karton ile istenen desen ve şekil kesiliyor ve daha sonra yatak odalarına uyum sağlayacak veya zıtlıklar oluşturacak istenen renklerle boyanıyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.