Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

İşlevsel yeni orta sehpa modelleriyle eviniz daha pratik

2 Şubat 2014 3.418 kez okundu Yorum yapılmamış

Sehpalar evlerimizin olmazsa olmazları. Birçok açıdan sehpaları kullanarak, evimizin daha işlevsel olmasını sağlıyoruz. Özellikle dekoratif ahengin temin edilmesinde kullandığımız sehpalar, şıklıklarıyla dekorasyona estetik ve güzellik kazandırıyorlar. fonksiyonel-orta-sehpa-modelleri-600x299Dekorasyonun amacı olan yaşanabilir bir mekan meydana getirmek, sehpaların sayesinde daha anlamlı bir hale dönüşüyor. Çünkü bu ufak ama işlevsel mobilyalar, evlerimizde dekoratif bir ahenk aynı zamanda ise, misafirlerimizin hizmetine koşan, kendi işimizde kullandığımız hamarat bir dekor.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan sehpaların 2014 modelleri çok hoşunuza gidecek. Üretilen sehpalar, özellikle orta sehpaların işlevsellikleri, evlerinizi daha pratik bir hale getirecek. Söz konusu orta sehpalar, açılır kapanır modelleri, hem yemek masası oluyor, hem de çalışma masası olarak kullanılabiliyor. Kendisinin sahip olduğu bölmeler sayesinde, ufak eşyalarınızı saklamak için alanlar sunuyor. Sehpalarda beklenilen kalitenin hepsini orta sehpalarda bulmak mümkün. Masif denilen ağaçlardan üretilen orta sehpalar, MDF lam sistemle de üretilmekte. Lake ve su bazlı boyama sayesinde kaliteli işlemeler uygulanmakta. Anti stres ve anti bakteriyel özelliğe sahip olan orta sehpaların evlerinizde, dilediğiniz havayı yakalamak için birebir mobilya olduğunu söyleyebiliriz.

Orta sehpaların yanında köşe veya dörtlü sehpa modelleri de sizlerin hoşuna gidecek tarzlarda üretiliyor. Özellikle cam modellerde üretilen sehpalar, aynı zamanda klasik tarzı andıran mermer sehpalar, evlerde farklı bir dekoratif esinti yaratıyor. Evlerinizin şık ve mükemmel olması için gereken sehpa modellerinde lüks, klasik, rustik, avangart hiç fark etmez, kaliteyi ve şıklığı öne alın. Uzun ömürlü sehpalarınızın olması için sağlam imalatla vücuda gelmiş olan mobilyaları almak gerekir. Sehpaların sürekli yerinden oynatılması, deforme olmasına sebep olabilir. Ancak kaliteli alınan üründe bu tür bir durum yaşanmaz.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.