Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

İtalyan modası duvarlarınızda!

22 Temmuz 2014 1.999 kez okundu Yorum yapılmamış

İtalyanların dekorasyon konusunda dünyada ne kadar ünlü olduklarını herkes bilir. Sadece dekorasyon değil tabi, tasarı adına ne varsa, gerçekten İtalyanlar bu işi çok iyi yapıyorlar. Sizde eşsiz bir İtalyan stilini evinizin duvarlarında görmek istiyorsanız, yapmanız gereken perdelerinizi İtalyan stillerinden seçmek. Oldukça harika ve evinize endam kazandırabilecek olan perdeler, zarif ve şıklıklarıyla evinizde mükemmellik sunacak bir ürün oluyor. Burada İtalyan tasarımlarının en çok dikkat çeken tarafı, klasik tarzlarının daha büyülü olması. Bunu tercihlerin daha çok klasik tarzdan yana olmasından da kolayca anlayabiliyoruz.perde_modelleri_fantezi_italyan

Yeni bir stil mi arıyorsunuz?

Evinizde yeni bir stile ihtiyacınız varsa ve bunun için bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, planlarınız arasına perdeleri de almanızda yarar var. evin değişikliğe uğradığına en iyi alamet, perdelerin stillerin değişmesidir. Siz İtalyan tasarımların büyüsünü evinize taşıyarak, sevdiklerinize ve misafirlerinize daha iyi bir ortam sunabilirsiniz. Hem ferah, hem şık hem de kaliteli olan perde modelleri sayesinde, evinizde baştan aşağı bir değişiklik hissi yaşanabilir.

İtalyan tarzı perdeleri kullanmadan önce yapmanız gereken duvarlarınızın rengine uygun bir tasarım seçmek. Eğer duvarlarınızın rengini de değiştirmek istiyorsanız, seçeceğiniz renge uygun bir perde modeli seçmeniz, daha kombin bir ev dekorasyonunuz olmasını sağlar. Duvarlarınızın dekorasyonuna dair daha farklı çalışmalarda yapabilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız düğmelerden bir taç yapıp, duvarlarınıza asabilir, mükemmel bir görüntü duvarlarınızda elde edebilirsiniz. Hem de hiç para harcamadan. Bunun dışında dantelleri de duvarlarınıza asabilir, farklı dantel modellerini duvarlarınızda dekorasyona renk katması için kullanabilirsiniz.

İtalyan tasarımlarla evlerinize daha farklı bir hava katarken, aynı zamanda duvarlarınıza ufak dokunuşlarla güzel bir görüntü kazandırabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.