Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Ofis

İyi bir ofis için iyi bir mobilya

7 Ekim 2013 1.791 kez okundu Yorum yapılmamış

Ofislerin daha iyi bir ortama kavuşturulması gerekir. Çünkü bu firmaya kazanç sağlayacak bir gerekliliktir. Gönümüzde görselliğin ne kadar ön planda olduğundan bahsetmeye gerek yoktur. İlk olarak insanlar üzerinde kanaat uyandıran etmen şekildir. Bu sebeple kızgın rekabet dünyası içerisinde şekil adına ofislerin nezaketi yansıtması gerekir.

ofisMüşterilerin dikkatini çekecek bir ofis, tercih edilmenizin sebebi olabilir. Çünkü insanlar hizmet almadan önce ofisinizde çalışanlarınıza ve gelen müşterilerinize sunduğunuz lüks ve ferah bir ortama bakar. Eğer ki siz bu aşamada sınıfta kalırsanız, notunuz iyi olmayacaktır. Müşteriniz çalışanlarınıza sunduğunuz ortamı düşünerek, hizmet kaliteniz hakkında olumlu veya olumsuz bir takım fikirlere kapılabilir. Kısacası ofis içerisinde yakalayacağınız lüks ve ferah bir ortam hem çalışanlarınızın performansına hem de müşterilerinizin artmasına neden olacaktır.

Bunun için evvela ofislerde sadelik ve ferahlık tesis edilmelidir. Siyah renkli ofis mobilyaları tek başına kullanılmamalıdır. Mavinin ve beyazın güven ve rahatlık veren sıfatından yararlanılmalıdır. Ofis mobilyaları konusunda uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Çünkü iyi bir başlangıç, ileride kazanılacak zaferin, başarıların habercisi olacaktır. Bu sebeple mobilyadan anlayan ustalar nezdinde dekorasyon yapılmalıdır. Mobilyaların sunta gibi sağlıksız ve kalitesiz olmaması lazımdır. Meşe, gürgen veya MDF lam sistemli mobilyalar sağlamdır. Aynı zamanda bunlar organik üretimlerdir. Yani sağlıklı ve doğal, ofisinize huzur verecek olan mobilya tarzlarıdır. Bu tür mobilyalar ofislerinizde lüksü ve estetiği yakalamanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda çalışanlarınızın kendisini iyi hissetmesine, dolayısıyla daha başarılı çalışma saatleri geçirmelerine sebep olacaktır.

Anti stres ve anti bakteriyel özellikte mobilyalar ofisler için ideal çözümler sunar. Hem hijyen hem de stresten uzak bir mekan sunar. Bu mobilyalar piyasa da bulunan ucuz imalat ürünlerinden pahalı olsalar da, sizlere kazandıracağı artılarla bütçenizde bir eksi olarak bu mobilyaların fiyatlarını hissetmeyeceksiniz.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.