Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar

Kahvaltılık servisleri

25 Ekim 2011 7.350 kez okundu Yorum yapılmamış

Güzel bir güne güzel bir kahvaltıyla başlamak hemen hemen herkesin istediği bir şeydir eminim. Bazen hafta içi kahvaltı yapılamadığı olur ama hafta sonu keyifli bir kahvaltı ile özlenen kahvaltıya kavuşulur. Hafta içi kahvaltı yapamama genellikle zamansızlıktan kaynaklanıyor, sanırım sizin için de öyledir. Aslında bu zamansızlığı biraz erken kalkarak biraz pratik davranarak ortadan kaldırmak biraz de bizim elimizde değil mi?

Sabah biraz erken kalkmayı size bırakıyorum. Önerim pratik olmak konusunda olacak. Kahvaltı için kullanılan dekoratif ve çok kullanışlı kahvaltılık kapları bulunuyor. Bu kapları hemen hemen tüm züccaciye mağazalarında bulabilirsiniz. Pratiklik nedenine gelince, kahvaltı masasına kahvaltılık tabaklarını tek tek taşımak zaman kaybettiriyor insana. Ama tek parça olan sözünü ettiğim kahvaltılık tabağını masaya bırakıp içinden istediğiniz kahvaltılıkları tabağınıza almak pratik oluyor. Bu hem dekoratif, hem de çok kullanışlı tabaklar çok güzel tasarlanmış. Cam, porselen, melamin gibi çeşitleri bulunuyor. İsterseniz her tabak tek tek kapaklı olduğu gibi hepsini örtecek bir kapak da olabiliyor.

Kapaksız kahvaltılık servis tasarımları da mevcut tabi ki. Tabaklar bir tepside duruyor. Altlık ta diyebiliriz. Bu altlıklar da porselen, ahşap ve melamin olabiliyor. Kapaklar da yine öyle cam, plastik, porselen olabiliyor. Ayrıca renk ve desen seçeneği de çok fazla. Ayrıca buzdolabının kahvaltı rafı da gözünüze daha bir güzel gözükecektir. Kahvaltı masalarını da ayrıca zengin gösteren bu kahvaltılık servislerinden siz de memnun kalabilirsiniz.
Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.