Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Kaliteli dekorasyonun sırrını açıklıyoruz!

4 Eylül 2014 1.361 kez okundu Yorum yapılmamış

Herkes evinin ufak dokunuşlarla güzel ve nezih bir mekan olmasını diler. İnsan olarak her zaman en iyisine sahip olmayı hak ediyoruz. Tabiat hizmetimize sunulmuş olan mükemmel bir manzaraya sahip. Hepimiz en iyi manzaraya sahip olan yerlerde yaşamayı hayal ediyoruz. Aslında bunu sağlamak mümkün. En azından evimizde bunu sağlamak için elimizden geleni yapak durumundayız. Sağlıklı ve modern bir dekorasyon tarzıyla, sevdiğimiz bir eve sahip olmuş olacağız.Beautiful-Black-Building-London-Building-Wall-Sticker-font-b-High-b-font-font-b-Quality-b

Klasik dekorasyondan kurtulalım…

Eğer farklı bir alan meydana getirmek istiyorsanız, yapmanız gereken klasik tarz ev dekorasyonlarından kopmak olmalı. Sadece evlerinize oturma odası grubu, basit sehpa ve şifonyer alarak mükemmel bir dekorasyon sahibi olmanız mümkün. Öncelikle sıkla rastladığımız klasik perde tarzını ortadan kaldırmak lazım. Bu anlamda perdelerinizin şekli şemalı modern ve görüntüsüyle sizlere zevk veren bir halde olmalı.

Sadece perdeler için değil, duvarların renklendirme çalışmalarında dikkat edilmesi gereken noktalar var. Bunlardan en önemlisi, 3d duvar kağıtlarıyla evlerin daha mükemmel ve modern bir dekorasyona sahip olmasını sağlamak. Eğer 3d tarzınız değilse yapmanız gereken modern ve desenli çiçeklere sahip olan duvar kağıtları alarak, duvarlarınızı süslemek ve daha şekilli bir hale getirmek olacak.

Duvar kağıtlarından sonra zeminlere de önem verilmesi gerekiyor. Modern parke ve mdf lam sistemli kaplamalar sayesinde, evlerin daha kullanışlı ve sağlıklı bir parke kaplamasına sahip olması sağlanır. Bunun yanında halılarında geometrik desenlerden veya taş desenlerden meydana gelmesi, ufak bir dokunuşla mükemmel bir dekorasyona sahip olmak isteyenler için tercih edilebilecek bir durum ifade ediyor.

Mobilyalarında masf ve sağlıklı olmasına dikkat ederseniz, mükemmel bir ev dekorasyonuna sahip olmuş olacaksınız. Unutmayın daha iyi bir hayatı hal ediyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken sadece, doğru kararlar vermek!

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.