Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Kapalı şelale tasarımları

2 Şubat 2012 5.809 kez okundu Yorum yapılmamış

Ev ve iş yeri dekorasyonunda modern ve yaratıcı bir tasarım olan kapalı duvar şelalesi tasarımları giderek yaygınlaşıyor. Su sesinin dinlendirici, huzur verici ve sakinleştirici sesinin yanı sıra görüntüsüyle de keyifli, farklı ve ilginç bir atmosfer oluşturuyor.

Ancak kapalı şelalenin dinlendirici ve keyifli olabilmesi için konumunun çok iyi seçilmesi gerekiyor. Konumu isteğe göre belirlendikten sonra sıra boyutunu seçmeye geliyor. Kapalı şelalenin bulunacağı alanın genişliği ile şelalenin boyutunun uyumlu olmasına dikkat etmek gerekiyor. Kapalı şelaleler duvara monte ediliyor.  Paslanmaz çelikten veya bakırdan imal edilen iç şelale doğa içindeki su seslerini ve su görüntüsünü işyeri veya eve taşıyor. Şelale içinden ağır ağır geçen su manzarası doğal taş döşemeyle bütünleşiyor. Doğal taş olarak mermer, Hint Kayrak gibi taşlar kullanılıyor. Doğal taşlar zengin renk seçeneğine sahip. Yeşil, kahverengi, siyah, pembe en çok kullanılan renkler arasında göze çarpıyor. Düzgün bir kesime sahip olan doğal taşların parlaklığı renklerini daha cazip kılıyor.  Doğal taşlardan yapılan kapalı şelalenin etrafını paslanmaz çelik veya bakır çerçeve çevreliyor. Dekoratif görünümlü iç şelaleler ayrıca yumuşak bir ışıklandırma ile  odak noktası haline geliyor.

Kapalı şelale tasarımları ofis ve işyerine yapılabileceği gibi evlerin farklı alanlarına da yapılabiliyor.  İç şelaleler ev ve işyerlerinde rahatlatıcı bir ortam oluşturuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.