Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Kapı deyip geçmeyin

21 Aralık 2011 3.265 kez okundu Yorum yapılmamış

Güvenlik nedeni ile evine çelik kapı yaptırmak isteyen kişilerin biraz kafası karışıyor. Nedeni ise çok farklı model, seri, renk ve özellikle karşı karşıya kalıp hangisini seçeceklerine karar veremiyorlar. Bu konuda biraz yardımcı olmak amacıyla çelik kapıları araştırdım. Çelik kapılar özel ölçüye göre ve istenilen modele göre de üretilebilmektedir. Birkaç model ve özellik ilginç geldi.

Bildiğiniz gibi çelik kapılar çelik saçtan yapılmakta, arasına dolgu maddesi konulmakta ve güvenli kilit sistemine sahiptirler. Çelik üzerine birçok çeşit kaplamalar yapılmakta. Çelik kapı model ve serilerinden bazılarını alpi panel çelik kapı, çift kabartmalı çelik kapı, kabartma panel çelik kapı, laminant panel çelik kapı, outdoor serisi çelik kapı, zırhlı çelik kapı ve parmak izi giriş sistemli çelik kapılar olarak sıralayabilirim.  

Parmak izi giriş sistemli çelik kapılar son teknoloji kullanılarak üretilmiş olması ile dikkat çekiyor.  Güvenlik açısından kullanışlı olan çelik kapıların güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için parmak izi kontrolü yapan özel sistem kapıya yerleştiriliyor. Bir saniye gibi kısa bir sürede parmaz izi tanıma ve açılma özelliği bulunuyor.  Ankastre olarak üretilen kapı son derece estetik ve şık görünüyor. Özel pil ile çalışıyor. Pillerin bitmesi gibi durumda ise manuel olarak da çalışabiliyor.  Parmak izi giriş sistemli çelik kapılar parmak izi ile birlikte uzaktan kumanda ile de kontrol edilebildikleri gibi alarm sistemine de bağlanabiliyorlar.

                                                                                                                                                                       Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.