Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Duvar

Klasik duvarlara veda ediyoruz!

2 Mayıs 2014 2.021 kez okundu Yorum yapılmamış

2014 senesinde ki duvar kağıtlarıyla beraber, klasik duvarlara veda edilmesi gerektiği yönündeki inancım iyice pekişti. Zira artık evin dekorasyonuna hiçbir faydası olmayan ve çok soğuk duran duvarları, duvar kağıtlarıyla daha çekici ve ev in dekorasyonuna fayda sağlayıcı bir hale getirmeliyiz. Yapılması gereken en iyi stillerde üretilen duvar kağıtlarından beğendiğimiz bir modeli, alarak, uygulamasını kolayca yapmak. Bunu kendimizin de yapabileceğini belirtmek isterim. Yani  özel bir ustanın olmasına gerek yok. Ama duvar kağıdı satan imalatçılar belli ücret karşılığında uygulama işini de yapmaktalar.

manzara_duvar_kagidi_modelleri-11Düz duvar kağıtları modellerini evlerimize uygulayabileceğimiz gibi, daha lüks ve estetik modellerle evlerimizi baştan çıkarıcı bir hale sokabiliriz. Birçok model ve stilde üretilenler arasında en çok tercih edilenler, güllü veya evlerin duvarlarını stilli taş şekilleriyle donatan duvar kağıtları. Bunlar evin içerisini daha bir sofistike ve faklı bir hale sokuyor. Bu nedenle farklılık arayanlar bu modelleri uygulatıyorlar. Ancak bu modellerin uyum sağlayacağı mobilyaların da aynı şekilde sofistike modellerden olması, yani rustik, avangarde veya klasik olması gerekir.

Duvar kağıtları teknolojisi geliştikçe, uygulamadan sağlanan verim ve görsellikte de değişimler meydana geliyor. Bu da evlerin daha bir nezih ve endamlı hale gelmesini mümkün kılıyor. Mesela 3 boyutlu duvar kağıtlarının gerçekçi yapısı, evlerinizin salonunu birden amazon ormanlarındaymış havasına çeviriyor. Bu sebeple 3 boyutlu duvar kağıtlarını tercih edecekseniz, ya bir deniz kenarı ya da bir orman tercihiniz olmalı.

Gelelim bu kağıtların temizliklerine. Bunlar anti bakteriyel niteliğe sahip olduğundan herhangi bir kir tutma veya şekillerinde bozulma söz konusu olmuyor. Üstelik yıpranmaya arşıda dayanıklı olduklarından uzun süre ilk günkü görselliklerini koruyorlar. Herhangi bir leke veya kirde, elinize alacağınız bir bez yardımıyla temizliğini yapabilirsiniz.

 

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.