Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Banyo

Klasikleşen banyo dekorasyonunu bir kenara bırakmanın vakti geldi

23 Şubat 2014 1.711 kez okundu Yorum yapılmamış

Son zamanlarda özellikle yeni girdiğimiz 2014 yılına özel üretimler dikkatimi çekti. Hepside banyolar için özenle imal edilmiş musluklar, lavabolar, kuvetler aklınıza banyo ile gelen her şey, bu yeni yılda sanki yeniden yorumlanmış. Kim için peki? Evini gerçekten yaşanılır bir alan kılma hususunda gayret gösteren hanımlar için. Çok güzel modernlere sahip musluklar, eski tarzı ne kadar da banel banyo dekorasyonolduğu konusunda sizleri hemen ikna ediyor.

Görselliğe banyolarda fazla önem veren kimseler değiliz. Ancak bunun bu şekilde olmaması gerekiyor. Banyolarında terapi hususunda önemli bir mekanı oluşturduğunu düşündüğümüzde, banyolarında bakıma ve yenilenmeye ihtiyacı var. Bizim önerimiz, banyo tamiratı düşünen, yenilemeyi düşünen kimselerin eski tarzları bir kenara koyup, gül şeklinde bir musluk, aynı zamanda altın renkli bir lavabo alarak, banyolarını estetik açıdan dekoratik zenginliğe kurban etmelerini dileriz.

Biz her zaman modernliği ve banyolardan tutunda evlerin her köşesinde soğuk bir dekorasyonun karşısında durduk. Bunun için sizlere banyo duvarlarında gına getiren düz fayanslar yerine ya renkli, desenli fayansların tercih edilmesi gerektiğini söyledik, ya da 3 boyutlu harika desenlere sahip olan duvar kağıtlarıyla başka bir dünyaya benzetilmesi gerektiğinden bahsettik. Düşüncemiz hala aynı. Banyoların artık eski soğuk yapısından kurtulup, evin en göz alıcı mekanlarından birisi olması lazım.

Saklı kalan banyoların gizli bir hazineye dönüşmesi adına ufak dokunuşlar yetiyor. Ufak halılarınızı dekoratik açıdan mükemmeli estirmesi için 32 boyutlu alabilir, ya da taşlı modellerle daha farklı bir hava estirebilirsiniz. Bugün dekorasyonda mükemmeliyete yaklaşmak daha kolay. Çünkü her firma, görselliğin para kazandırdığını biliyor ve her zaman en iyi zevki uyandıracak ürünü üretme peşinde koşuyor. Şimdi sıra sizde, beğenin ve korkmadan alın yeter.

 

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.