Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Koltuk temizliğine profesyonel çözüm

18 Nisan 2013 1.963 kez okundu Yorum yapılmamış

koltuk-temizlemeKoltuk temizleme konusunda yıllardan gelen tecrübesiyle beraber müşterilerine en iyi hizmeti sunma amacında olan Osmanlı Koltuk Yıkama uzman ekibi yardımıyla tüm koltuklarınızı ilk aldığınız gün gibi sizlere teslim ediyor. Bu işte yapmış oldukları daha önceki işleri referans olarak gösteren firma, sunmuş olduğu kaliteli hizmetin ayrıcalık olduğunu belirtiyor. Özellikle kullandıkları malzemelerin son derece kaliteli malzemeler olup koltuk temizleme yaparken, koltuğunuza hiçbir zarar vermediğini iddia ediyorlar.

Bu konuda kendilerinin verdiği bilgilendirmeyi iletelim:

“Öncelikle kullanmış olduğumuz deterjanlar tamamen anti bakteriyel olup, koltuk üzerindeki tüm lekeleri çıkartmaktadır. Ayrıca temizleme işlemini fırça veya buharla yapmamaktayız. Çünkü fırça ile temizlendiği zaman koltuğun üzerindeki döşeme deforme olmakta yani yıpranmakta böylece temizlemeden kısa bir süre sonra koltuk üzerinde yırtıklar oluşabilmektedir. Buhar temizliğinin dezavantajı da şudur. Buhar ile yapılan temizliklerde, buhar döşemenin sadece yüzeysel kirlerini temizlemekte ayrıca dokumanın iplerine zarar vererek yine döşemelerin deforme olmasına sebep olmaktadır.

Bu sebeple firmamız koltuk yıkama yaparken zarar görmeden temizlenmesi için her koltuk tipine uygun anti bakteriyel köpüklü temizleyiciler kullanarak koltuğunuzu temizlemekte ve sizlere ilk günkü gibi teslim etmektedir.”

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.