Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Küçük çocuk odaları için işlevsel mobilyalar

22 Aralık 2011 8.923 kez okundu Yorum yapılmamış

Küçük yaşam alanları için bazen alana uygun minimalist mobilyalar çözüm oluyor. Bazen de Standart mobilyalara işlevsel fonksiyonlar eklenerek çözüm üretiliyor. Küçük çocuk odaları için üretilen mobilya setleri görselliği ve işlevselliği birlikte taşıyor. Bu tür koleksiyonlar farklı yaşam ihtiyaçlarını karşıladıkları gibi çocuklar tarafından da beğeni ile kullanabiliyor. Çocuk giysilerinin konulduğu yanları dolaplı üstü sandıklı yatay etajer gerektiği zaman dikey duran bir parçasının yatay konuma getirilmesiyle çalışma masası olabiliyor. Çocuklar bu masada zevkle derslerin çalışıyor. Dersler bitip oyun alanına ihtiyaç olduğu zaman ise çalışma masası işlevini gören yatay parça diklenerek alan genişleyebiliyor.

Aynı şekilde çocukların uyuduğu yatak yararlı bir çalışma masası veya bir dolap olabiliyor.

Çocuk odalarında çocukların ihtiyacı olan sandalyelerde yeniden tasarlanarak sallanan koltuk şeklinde çocuklara bir konforu sunuyor. Çocukların ilgisini çekebilecek şekilde renklenip şekillenen ve adeta çocukları oturmaya davet bu sallanan koltuklar çocuklar kadar büyükler tarafından da beğeniyle karşılanıyor.

Çocuk odaları için tasarlanan tabureler ters çevrildiğinde çocukların  sürekli ve severek oynadığı birkaç parça oyuncağın sepeti olabiliyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.