Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Küçük ve dar genç odalarına modern çözümler

1 Mart 2014 2.866 kez okundu Yorum yapılmamış

Çocuklarınızın genç odalarının dar olmasından yakınıyorsanız, bunun çözümünün varlığından haberdar olmalısınız. Sağlıklı bir genç odası, çocuklarınızın gelişimi açısından önemli. Bu nedenle genç odaları alırken dikkat edilmesi gerekenler var. Öncelik her zaman görsellik değil, kalite olmalı. Çocuklarımızın istedikleri modelleri almak bizim için çok önemli tabi, ancak nereden nasıl bir genç odası alıyoruz? Bunun şuurunda olmak önemli.

genç-odası1Eğer odalarınızın dar olması, çocuklarınıza iyi bir oda sunamayacağınız konusunda sizleri üzüyorsa, markaların mükemmel şekilde ürettikleri, entegre genç odaları takımlarını seçmelisiniz. Bu takımlar sayesinde odaların sadece bir köşesi, çalışma masası, yatak, gardırop, raf sistemlerinin birbirlerine entegre edildiği modellerle, kaplanıyor. Bu sayede dar olarak gördüğümüz oda, çocuklarımız için işlevsel bir hale geliyor. Bu modellerin sizlere sunacağı dekoratik ahenk, çocuklarınızın da hoşuna gidecek şekilde. Üreticiler bir şeyin çok farkındalar ki, görselliğin genç odalarında çok önemli olduğunun. Bu da üretimlerinde çocukların, gençlerin hoşuna gidecek ve onları heyecanlandıracak, zeka ve hayal güçlerini arttıracak modellerin imal edilmesini sağlıyor.

UNICEF sağlık kriterlerine uygun bir şekilde üretilmesi zorunlu olan bu tip genç odaları, anti stres ve anti bakteriyel özellikleriyle, gençlerin odalarına mükemmel bir mekanı sunuyor. Lake boyama veya su bazlı boyama işlemlerinden geçirildiklerinden, kimyasalların bol olduğu ucuz boyaların çocuklarınızın sağlıklarını tehdit etmesinin önüne geçiliyor. Dediğimiz gibi genç odaları alırken dikkat edilecek hususlar var. Bunların başında yukarıda saydığımız ve MDF lam sisteme sahip genç odaları geliyor.

Çocuklarınızın sağlıklı odalarda, gelişimlerini temin edebilmeleri adına, anne ve babaların mobilya alırken dikkat etmeleri çok önemli bir husus. Sadece çocuklarının odaları için değil, evin ortak kullanılan diğer odaları için de aynı hassasiyet korunmalı. Kendi sağlığını ve çocuklarınızın sağlığı için bu yapılmalı.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.