Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mobilya

Kullanışlı yuvarlak masalar

2 Mayıs 2012 4.688 kez okundu Yorum yapılmamış

Yuvarlak masa ev dekorasyonunda hemen hemen her mekan da kullanılan son derece kullanışlı ve şık duruş sergileyen masa çeşididir. Bulunduğu bölüde farklı bir atmosfer oluşturmaktadır. Salon için yapılan yuvarlak masalar genellikle özel olarak kiraz, meşe gibi ahşaptan üretildiği gibi lake yuvarlak masalar da bulunur. Lake masalar siyah, kırmızı, beyaz gibi renk seçeneğine sahip ve mobilyalarla uyumlu olmakta ve özellikle modern bir şekilde dekore edilen salonlarda kullanılır. Kullanış açısından rahatlıkla yemek masası görevini de yapmaktadır. Açılabilen yuvarlak masa modelleri de üretilmektedir.  Modern yuvarlak masa tasarımları arasında cam masalar ilgi çekiyor. Düz şeffaf cam modelleri bulunduğu gibi renklendirilmiş cam modeller, ev mobilyasına uygun renklerde boyalı cam kullanılıyor. Cam yuvarlak masanın ayakları ahşap veya pirinç, bakır gibi metallerden oluşturuluyor.

Mutfaklar için yine ahşaptan üretilen açılıp kapanabilen spor görünümlü ve açılıp kapanabilen sandalyelerle takım olarak yapılan yuvarlak masalar kullanılır.

Bahçe, teras ve geniş balkonlar için ise bambu koltuklar ve yuvarlak bambu masa tercih edilen modeller arasında bulunuyor.

Günümüzde yuvarlak masa modelleri ofislerde de kullanılmaya başlandı. Ofis mobilya rengine uyumlu cam ofis masaları reklam şirketleri, mimarlık ofisleri gibi bürolarda göze çarpmaktadır.

Ayrıca küçük plastik yuvarlak masalar minik çocukların ödev yaparken, resim yaparken çocuk odalarında kullanılan modelleri de bulunuyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.