Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Aksesuar, Banyo

Küvet Kapakları

23 Haziran 2012 3.540 kez okundu Yorum yapılmamış

Genellikle geniş banyolarda küvet tercih ediliyor. Küvet tercih edenler için,  küveti kullanmadığı zamanlarda nasıl değerlendirir diye düşünen tasarımcılar küvetler için kapak tasarlamışlar.

Küvet kapakları ile banyoda geniş bir yer kaplayan küvete işlevsellik kazandırılıyor. Küvetin kullanılmadığı durumda artık o alandan da faydalanılıyor. EOOS tasarım gurubunun tasarlamış olduğu küvet kapakları küvet üzerini bir yastıkla dinlenme alanına dönüştürüyor. Üzerine oturulabilir, yatılabilir alan haline geliyor. Aynı zamanda banyo eşyalarının konulacağı bir alan yaratılmış oluyor.

Küvet kapaklarının renk seçenekleri bulunuyor. Beyaz ile kontrast yaratan renkler bulunuyor ve yapay deriden üretiliyor. Dört parça olan küvet kapakları küveti tamamen kapatıyor ve açma kapatma işlemi montaj elemanları ile pratik bir şekilde gerçekleşiyor. Üzerine oturup, yatılabilen kapaklar 150 kg. a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Banyo esnasında da istenirse kapaklardan bir tanesi kullanılabiliyor. Bir sehpa görevini üstlenen küvet kapağının üzerine küvet keyfi yapılırken kitap, kadeh gibi şeyler konulabiliyor. Kapak modellerinin bazılarında duş hortumunun konulabilmesi için hazırlanmış bir yer de bulunmaktadır. Estetik görünüm bozulmadan duş hortumu yerleştirilmiş oluyor. Bütün küvet ölçülerine göre tasarlanmış farklı ölçülerde küvet kapakları bulunuyor. Küvetin ölçülerine göre uygun olan kapak seçilip kullanılabiliyor. 5 farklı ölçüde yapılmış kapaklar bulunmaktadır.

EOOS tasarım grubunun tasarlamış olduğu işlevsel küvet kapakları duravit markası ile satılıyor.

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.