Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Mutfak

Kuzine fırınlar ile modern mutfaklar

17 Eylül 2012 6.840 kez okundu Yorum yapılmamış

Anneannelerin içinde ekmek, börek, kurabiye pişirdiği kuzine fırınlar yeni dekorasyon trendlerinin gözdesi haline gelerek, modern çizgili mutfaklarda oldukça etkili bir görsel unsur olarak yerini alıyor. Modern tasarımlı mutfak modellerinde de kuzine fırınların sağladığı işlevsellikten faydalanmak ve aynı zamanda oldukça şık bir görsellik yaratmak mümkün. Mutfak aletlerinde yaşanan teknolojik devrim sayesinde metal görünümlü ve çok fonksiyonlu aletler popüler olsa da, mutfakta kullanılan bir kuzine fırının yarattığı estetik görselliğin de bambaşka olduğu kesin. Eski tasarımların çağdaş mimari stilleriyle yorumlandığı kuzine fırın modelleri, doğal gaz ile çalışıyor ve dış kaplamalarında kullanılan teknolojik malzemeler ile son derece dayanıklı bir kullanım imkanı sunuyor.

Ev kadınlarını yemek yapmaya teşvik eden modern kuzine fırın modellerinin en çok evin beylerini mutlu edecektir. Endüstriyel mutfaklar için son derece pratik ve ekonomik bir çözüm olan kuzine fırınlar, ev kullanımı için de son derece şık ve kullanışlı seçeneklere sahip. Klasik tarzda döşenmiş mutfakların atmosferine büyük katkı sağlayan kuzine fırınlar ayrıca modern stil mutfak modelleriyle de uyumlu bir görsellik sunuyor. Evinde her gün düzenli olarak yemek pişiren ve özellikle de kalabalık bir aileye sahip olan ev kadınları için şüphesiz büyük bir kolaylık manasına da gelen yeni nesil kuzine fırınlar, birçok yemeğin aynı anda ve son derece hızlı bir biçimde hazırlanmasını sağlayacaktır.

Nostaljik bir şıklık olarak öne çıkan kuzine fırınlar artık modern teknoloji ürünlerinin kullanımı ile oldukça çağdaş bir kullanım da sunuyor. LED göstergeye sahip olan yeni nesil fırınların pratik arayüzlü panelleri sayesinde yemekler pişerken ısı ve zaman kontrolünü rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Dokunmatik LED ışıklı panellerin de kullanıldığı kuzine fırınların dış kaplamalarında da lekelere ve çizilmelere karşı dayanıklı teknolojik ürünler kullanılabiliyor. Set üstünde kullanıma göre farklı tasarımlar sunan kuzine fırınlar, yemek pişirmeyi büyük bir keyif haline dönüştürmede bir hayli iddialı. Görenleri kendine hayran bırakan pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahip olan metal kaplamalı kuzine fırın modelleri ise mutfak dekorasyonu için bütçeyi düşünmeyenlerin ilk tercihi olacaktır. Maliyet konusunda olduğu kadar alan konusunda da sıkıntı yaşamayanlar tek fırınlı modeller yerine çift fırınlı ürünleri de tercih edebilir ve böylece mutfağının şıklığına prestij katan bir dokunuş yapabilir. 2 bin lira civarında fiyatlar ile sunulan bütçe dostu kuzine fırın modellerinden fiyatı 10 bin liranın üstünde olan modern teknoloji ürünlerine kadar her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler bulunmaktadır.

Rahnansaika

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.