Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Latin tarzı dekorasyon

1 Mart 2012 2.863 kez okundu Yorum yapılmamış

Aynı ev dekorasyonundan sıkılanlar  küçük bir çalışma ile ev dekorasyonunu yenileyebilir. 2012 ev dekorasyonu oldukça etnik çizgiler içerirken rahatlık ve konfordan yana görünüm sergiliyor. Latin dekorasyon tarzı da ev dekorasyonunda kullanılarak değişiklik istenen ortama canlılık ve renk getiriyor. Birkaç parça latin süslemeler ile dekorasyonu açısından sıkıcı bulunan alanlara canlılık ve renk gelecektir.

Latin dekorasyonunu kullanarak ev dekore etmek için fazla bir masraf etmeye gerek yok ayrıca. Tablolar, biblolar, renkli latin, Meksika çizgileri taşıyan aydınlatmalar yeterli olabilmektedir. Bu kadar objeyi yetersiz bulursanız duvarları renkli boyamakla da eve bir Latin Esintisi katacaktır. Duvar renklerinde özellikle sarı, turuncu, yeşil, kırmızı trend renklerdir. Gösterişli bir boya yapılmak isteniyorsa her duvarda en fazla iki renk olmalıdır.  Boyama işi bittikten sonra özgün heykeller duvara veya duvara yakın yerlere yerleştirilir. Pahalı heykel kullanılmak zorunda değildir. Kil veya topraktan yapılmış heykel, bardak, tabak da duvar aksesuarı olarak kullanılabilir.

Diego Rivera, Frida Kahlo gibi ünlü Latin ressamların çerçeveli tabloları da duvarları süsleyebilir. Yerlere ise etnik kilimler serilebilir. Koltuklar üzerine otantik desenlerden oluşan yastıklar, renkli perdeler de latin dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur.

Latin dekorasyon renkleri ile ortama bir canlılık gelirken, aynı zamanda neşe de getirir.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.