Facebook sayfamızda paylaştığımız yenilik ve modelleri takip etmek için lütfen beğenin.
Anasayfa » Genel

Lila rengi ev dekorasyonu

29 Mart 2012 8.583 kez okundu Yorum yapılmamış

Geleneksel ev dekorasyonu modern dokunuşlarla farklı ve daha güzel hale getirmek için renklerin büyülü görüntülerinden faydalanmayı denemek harika sonuçlar ortaya çıkarıyor. Tatlı ve feminen lila rengi duvar boyaları ile evlerde farklı ve hoş atmosferler yaratılıyor.

Geleneksel ev boyama tarzında sadece çocuk odaları ve yatak odalarında klasik bir şekilde lila rengi kullanılırken son iç dizayn trendlerinde lila veya diğer bir deyişle lavanta rengi salonlar, mutfaklar ve banyolar da lila rengi sıcaklığı ile buluşuyor. Özellikle güneş alan mekanlarda lila rengi ve güneşin oluşturduğu ahenk büyülü sıcak, dinlendirici bir atmosfer oluşuyor.

Lila rengine uyumlu iç aydınlatma gereçleri de dekoru tamamlıyor. Ayrıca belirli alanlarda lila rengi ev aksesuarları kullanılarak çarpıcı lavanta rengi tasarım oluşturuluyor. Bazı lila ev dekorasyonunda lila rengi duvar kağıtları kullanılmakta. Neşeli ve canlı bir dekorasyon için lila rengi beyaz ve gümüş renkleri ile birlikte kullanılarak harika mekanlar tasarlanıyor.

Lila rengi perdeler, halı, mobilya lila dekorasyona bütünlük sağlarken yatak odaların da lila rengi nevresim takımları, lila rengi yatak örtüleri kullanılıyor.

Lila rengi birçok renkle uyum oluşturabiliyor. Çarpıcı kırmızı ile kullanıldığında kırmızının çarpıcılığını azaltmakta, Altın ve gümüş rengi mobilya kumaşları ile fanstastik bir güzellik yaratıyor. Gümüş rengi ortamı serin gösterirken altın rengi kumaşlar ise sıcak bir atmosfer oluşturuyor.

Lila rengi ayrıca düğün konsepti olarak tercih edilen renkler arasında bulunuyor. Lila renkli hoş kokulu çiçeklerden esinlenilerek eflatun aşk temalı düğün konsepti hazırlanırken düğün mekanlarında lila rengi sandalye giydirmesi yapılırken masa üstlerinde yine lavanta rengi aksesuarlar süslüyor. Özellikle açık havada yapılan kır düğünlerinde düğün alanı lila rengini bürünüyor.

Birsen

Konu ile ilgili yorum yaz!

Lütfen aşağıya konuyla ilgili bir yorum yazınız. Yorumlarınızın gösterilmesi için imla kurallarına dikkat etmeli ve gereksiz büyük harf kullanımından kaçınmalısınız.
Ayrıca RSS ile bu konudaki yorumlara abone olabilirsiniz

Yorumlarınızda bu tagları kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Bu sitede gravatar kullanabilirsiniz. Gravatar ile bir çok sitede algılanabilen genel avatarlar oluşturulabiliyor. Gravatara buradan üye olabilirsiniz.